Buzdolabı Servisi / Tamircisi

Bayraktar Servis olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet verdiğimiz Buzdolabı Servisi / Tamircisi işlemleri ile aynı gün içinde ve yerinde buzdolabı onarım hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı bakım onarım işlemleri için bünyemizde bulunan teknisyenler ve donanımlı servis araçları ile sizlere kusursuz bir tamir hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı arıza tespiti, parça değişimleri, buzdolabı bakımı, buzdolabı tamiri gibi tüm hizmetler için 1 garanti veriyoruz. Garantili buzdolabı tamiri veya buzdolabı bakım – onarım işlemleri için 0216 388 83 88 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Buzdolabınız sorun çıkardığında, kısa süre içerisinde bizlere ulaşmanız sorunun hasarını ve boyutu azaltacak; hızlı ve doğru müdahale ile uzun yıllar buzdolabınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Beyaz eşyaların farklı nedenlerden dolayı çıkardığı sorunlar, günlük yaşantınızı engellerken; buzdolabı gibi sağlık açısından büyük önem taşıyan bir ürünün bakım onarım çalışmalarını güvenli ellere bırakmanız faydalı olacaktır.

Aynı Gün Servis – 1 Yıl Garanti – Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Müşteri memnuniyeti önceliğine sahip olan firmamız; buzdolabınız çalışmıyorsa sizlere kısa süre içerisinde hizmet sunacaktır. Bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

Dilerseniz buzdolabı onarımı hakkında sormak istediklerinizi 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hesabımızdan sorabilirsiniz. Çağrı merkezimiz kesintisiz hizmet vermektedir. Servis sıralaması için gelen çağrılara sürekli olarak cevap veriyoruz.

Buzdolabı Motor Değişimi / Buzdolabı Motor Arızası

Buzdolabı tamircisi arayışının en büyük nedenlerinden biri buzdolabı motor değişimidir. Bu işlem son derece uğraştırıcı ve teknik bilgi gerektiren bir işlemdir. Buzdolabı motor arızası durumlarında, motor değişimi yapılması için eski motor sökülür ve buzdolabı tüm yağdan arındırılır. Buzdolabı Servisi olarak tüm işlemlerini titizlikle gerçekleştiren teknisyenlerimiz; eski filtreyi değiştirir ve yeniden gaz şarjı yapılır. Buzdolabı gazı zaman içerisinde kaybolabilir. Eğer buzdolabı içerisinde bir kaçak varsa, bu işlemler sırasında belli olur. Gövde içerisinde bulunan gaz kaçakları için herhangi bir çözüm olmasa da dış kısımdaki tesisatta bir kaçak varsa oksijen kaynağı ile kaynak yapıp yeniden gaz şarjı ile buzdolabının onarımı tamamlanır. Gaz kaçaklarında işlem bitiminin ardından garanti verilemez. Çoğu buzdolabı modellerinde gövde kaçağının önüne geçilemez. Teknisyenlerimiz bu konuda gerekli kontrolleri yaptıktan sonra ürün sahibine bilgilendirme ve yönlendirme yapacaklardır. Üretim kısmında oluşan bu eksiklikten dolayı buzdolaplarının tamamen kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Gövde kaçağı haricinde tüm buzdolabı arızaları tamir edilebilir.

Buzdolabı Periyodik Bakımı

Buzdolabınızın ömrünü uzatan periyodik bakım, birçok kullanıcı tarafından bilinmemekte veya alışkanlık haline getirilmemektedir. Buzdolabı bakımı sayesinde cihazlarınızın ömürlerini uzatabilir, gerektiği kadar enerji harcamasını sağlayabilirsiniz. Buzdolabı, diğer beyaz eşyalar gibi tamir süresi bekleyen cihazlar değildir. Ortalama olarak 8 saat çalışmayan buzdolabı bakteri üretimi ile beraber koku yapmaya başlar. Kanalların içerisine kadar giren kokular, uzun süre cihazdan çıkmaz. Bu nedenle buzdolabı servisi olarak bizden buzdolabı bakımı talep edebilir, daha sağlıklı bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Soğutma sektöründe tamir hizmeti veren en eski firmalardan biriyiz!

Güvenebileceğiniz profesyonel bir buzdolabı servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolabı Soğutma Sorunu

Buzdolabı üst kısmı veya alt kısmı veya tüm cihaz üzerinde soğutma sorunu meydana gelebilir. Eğer no-frost buzdolabı modellerinde soğutma sorunu varsa, tıkanıklık veya buzdolabı motorlarında arıza olabilir. Derin dondurucu soğutma sorunu ise direkt olarak motorla ilgili olabilir. Sorun tespiti için teknisyenlerimiz gerekli incelemeyi yapacaklardır. Buzdolabının görevi gereği tüm parçaları aslında soğutmak içindir. Bu nedenle genel bir kontrol gerekir. Eğer buzdolabında tamamen bir soğutmama durumu varsa, elektrik gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer elektrikle ilgili herhangi bir sorun olmadığını tespit ettiyseniz, buzdolabını öne doğru çekerek arka kısmı ışınmış mı diye kontrol edebilirsiniz. Sizin için önerilerimiz bu kadardır. Detaylı inceleme için servis talebinde bulunabilir, sorunların kısa sürede çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı Tamir Fiyatları Nedir?

Buzdolabı tamir fiyatlarıyla ilgili en sağlıklı bilgiyi bizimle sorunlarınızı paylaştıktan sonra alabilirsiniz. Böylece buzdolabınızdaki sorunu dinleyebilir, size bu sorunla ilgili tahmini bir fiyat aralığı verebiliriz. Ancak kısaca anlatmak gerekirse; standart biz buzdolabında ortalama 10-15 arasında tamir edilebilecek veya değiştirilebilecek parça vardır. Tüm bunların hem değişimi hem de tamiri mümkündür. Buzdolabı motoru tamir edilemez, değiştirilebilir. Çünkü kapalı bir sistemdir ve arızalı olduğu kesin olarak tespit edildiğinde motor değişimi şarttır. Fiyatlar hakkında kesin bir bilgi verebilmek için arızalı parçaları tespit etmek gerekir. Ancak bu şekilde ortalama bir fiyatlandırma çıkarılabilir.

Şimdi buzdolabı arızanızla ilgili bizimle iletişime geçin.

Buzdolabı servis ücretini isterseniz kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Bayraktar Servis olarak kredi kartıyla buzdolabı tamiri hakkında sizlere yardımcı olmak için mobil pos kullanıyor ve tüm bankaların kartlarıyla ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Arızalı olan buzdolabınızı sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız hemen bizi arayın. Ekonomik fiyatlarla buzdolabını yerinde tamir ediyoruz.

Değiştirilen parçalarda 1 sene değişim garantisi vardır!

Buzdolabınızla ilgili aşağıdaki sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Buzdolabıyla ilgili tüm arızalar için Buzdolabı Servis hizmeti vermekteyiz.

 • Buzdolabı aydınlatması çalışmıyor
 • Buzdolabı kapağı kapanmıyor
 • Buzdolabı tavanından su damlıyor
 • Buzdolabında terleme oluyor
 • Buzdolabı çok sesli çalışıyor
 • Buzdolabı fanından ses gelmiyor
 • Buzdolabı rafları kırıldı
 • Buzluk bölümü gıdaları çürütüyor
 • Isı ayarı yapılamıyor
 • Buzdolabı çalışırken sallanıyor
 • Buzdolabında karlanma var
 • Buzdolabında koku oluyor

Buzdolabında yukarıdaki gibi farklı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Sizlere her aşamada destek olmaktan ve uygun fiyatlı buzdolabı servisi hizmeti vermekten memnuniyet duyarız. İster telefon ile isterseniz whatsapp üzerinden sorunlarınızı paylaşabilir, aynı gün yerinde servis hizmetimizle buzdolabınızı tamir ettirebilirsiniz.

Hangi Buzdolabı Markalarını Tamir Ediyoruz?

Tüm buzdolabı markalarının teknik servisi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tüm ilçelere teknik servis desteği veriyoruz.

Hizmet Bölgeleri

Bölge Ara

 

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

HEMEN ARA

0216 388 83 88

 

Bayraktar Servis olarak Regal marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Vestel marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Altus marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak İndesit marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Hoover marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Profilo marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Samsung marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Arçelik  marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Ariston marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Beko marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Siemens marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Bayraktar Servis olarak Bosch marka buzdolapları için buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı motor değişimi, buzdolabı montajı gibi hizmetler vermekteyiz. 

Call Now ButtonServisi Ara !