Kadıköy Buzdolabı Servisi

ilebayraktarservisim

Kadıköy Buzdolabı Servisi

Kadıköy buzdolabı servisi olarak Kadıköy’ün tüm bölgelerinde Buzdolabı Servisi hizmeti sunmaktayız. Eski yeni tüm buzdolabı modelleri için servisimizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm işlere 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili ve kaliteli onarım için doğru yerdesiniz. Haftanın 7 günü nöbetçi ekiplerimiz ile en hızlı ve kesintisiz çözümleri biz sunuyoruz.

Buzdolabı tamiri, buzdolabı montajı, buzdolabı montajı gibi ihtiyaçlarınız için whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, buzdolabınızdaki arıza veya hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir; hatta aynı gün içerisinde gezici ekiplerimiz tarafından adresinizde buzdolabı onarım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen buzdolabı markalarının başında gelen Arçelik’in tüm modelleri için yerinde buzdolabı tamir hizmeti veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, koku yapan Arçelik buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız Kadıköy buzdolabı servisi firmamızı hemen arayın.

Arçelik buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza, cihazın alt bölmesinin (veya üst bölmesinin) soğutmamasıdır. Çoğu kullanıcı bu durumlarda servis çağırmadan dolabın fişini çekip dinlendirmeyi tercih ediyor. Bu işlem için yanlış demek zor. Fakat çözümü ötelemekten ileri gitmeyecektir. Bu gibi durumlarda ilk olarak servis çağırmalı ve neden soğutmadığına dair tespit yaptırmalısınız. Sonrasında yapılacak işlem ne ise ilgili teknisyen sizi yönlendirecektir.

Hemen Ara > Aynı Gün Yerinde Hizmet

Uygun fiyatlı politikamız ile Kadıköy Buzdolabı Servisi / Tamircisi olarak Kadıköy bölgesinde kişi ve kurumlara güvenilir teknik servis desteği sağlıyoruz. 

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !