İçeriğe geç

Kartal Bosch Servisi

Bosch cihazınızın arızasını aynı gün içinde gidermek istiyorsanız Kartal Bosch servisi şubemizi şimdi arayın. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile Bosch beyaz eşya, kombi ve klimalar için teknik servis hizmeti veriyoruz. Sektörün en eski ve köklü tamir firmalarından biri olarak ilçede faaliyet gösteren firmamız sorunlara pratik çözümler sunuyor. Orijinal yedek parçalar ile kusursuz bir onarım hizmeti veriyoruz.

Tarafımızdan tamiri yapılan tüm Bosch cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, kombi ve klimalar için tamir hizmetimiz mevcuttur. Her bir alanın ekibi farklı ve her biri işinin ehlidir. Tamir süresi çok kısa ve ekonomiktir. Servisimiz kredi kartı ile ödeme almaktadır. Kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsanız bunu telefonda belirtmeniz yeterli olacaktır. Tüm ekiplerimiz mobil pos kullanmaktadır. Servis, bakım ve montajlarda kart geçerlidir.

KARTAL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Bosch markasına ait tüm beyaz eşya cihazlarını yerinde tamir edebiliyoruz. Atölyeye alınma durumu çok nadiren görülür. Çamaşır makinelerinde sadece kazan arızaları atölyeye alınır. Bosch markasına ait bulaşık makinelerinin çoğunda ısıtmalı motor vardır. Bu motorların değişimi yapıldığında çalışılan alanın batma olasılığı çok yüksektir. Cihazın bulunduğu yerin durumuna göre bu arıza için de atölyeye alınabilir. Atölyeye alınan tüm Bosch cihazlar bakımları yapılıp teslim edilir.

  • Kartal Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kartal Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kartal Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Kartal Bosch Buzdolabı Servisi
  • Kartal Bosch Fırın Servisi
  • Kartal Bosch Ocak Dönüşümü

Tüm Bosch beyaz eşyalarınız için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan tüm cihazların servis önceliği vardır. Garanti kapsamında kalan cihazlar için indirimli fiyatlar uygulanır.

KARTAL BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Bosch kombi modelleri için teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Bosch kombinizin arızası ne olursa olsun Kartal şubemizi arayarak tamir ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp hesabımızdan dilediğiniz zaman kombiniz hakkında merak ettikleriniz için bilgi alabilirsiniz.

Bosch kombiniz içinde yılda en az 1 defa bakım hizmeti almalısınız. Bosch kombilerin bakımında iyonizasyon ayarı, tank ayarı, yanma odası temizliği, filtre temizliği, peteklerin havasının alınması gibi temel işlemler yapılır. Soğuk kış günlerinde arızalı kombi ile beklemek istemiyorsanız düzenli bakım yaptırın. Düzenli olarak bakımları yapılan kombiler %30’a yakın tasarruf sağlar.

Kartal ilçesinde 15 yılı aşkın bir süredir tamir hizmeti veren firmamız 7/24 çağrı merkezi desteği sunuyor. Haftada 6 gün teknik servis hizmeti veriyoruz. Acil durumlar için servis talebiniz olursa telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kartal Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Kartal Bosch servisi olarak, Bosch çamaşır makinesi kullanıcılarına profesyonel ve güvenilir bir tamir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Bosch markasının öncü teknolojilerini kullanan çamaşır makinesi modellerinizde meydana gelen her türlü arızayı gidermek için deneyimli teknik ekibimizle buradayız.

Firmamız, Bosch çamaşır makinenizin performansını en üst düzeye çıkarmak ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için gelişmiş teknik bilgi ve ekipmanlarla donatılmıştır. Garantili onarımlarımız sayesinde, müşterilerimize uzun ömürlü ve sağlıklı bir Bosch çamaşır makinesi kullanımı vadediyoruz. Sorunlarınıza hızlı çözümler sunmak, müşteri memnuniyetini sağlamak için buradayız. Bosch çamaşır makinenizle ilgili yaşadığınız her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Atalar Bosch Servisi

Atalar Bosch servisi, Bosch marka beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı konusunda uzmanız. Bosch çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve diğer ev aletleri için geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz, en son teknolojiye sahip ekipmanlarla donatılmıştır ve Bosch ürünlerinin her türlü arıza ve sorununu hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir, zamanında ve kaliteli bir hizmet sunmayı ilke edindik. Atalar Bosch servisi olarak, Bosch beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 1 Average: 5]
Servisi Ara !