İçeriğe geç

Kadıköy İndesit Servisi

Kadıköy İndesit servisi, ilçedeki en eski tamir firmalarından biridir. Yıllarını bu alanda emek vererek geçirmiş ustalarımız ile sizlerin yaşadığı tüm sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Onarımlarda kullandığımız orijinal yedek parçalar ile çözümlerin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Her bir parçaya ve yaptığımız her bir onarıma 1 yıl garanti veriyoruz. İndesit servisi olarak tamirlerde sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu parçaların orijinal olmasının en büyük avantajı tekrar arızalanması durumunun düşük olmasıdır.

Kadıköy İndesit Buzdolabı Servisi

kadıköy indesit buzdolabı servisi

Kadıköy ilçesindeki en eski İndesit servislerinden biri olarak sizlere en hızlı ve kalıcı çözümleri üretiyoruz. 1 yıl garantili onarım desteği veren firmamızı haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kadıköy İndesit servisi olarak tüm buzdolabı modelleri için onarım desteği veriyoruz. Profesyonel ve garantili çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

İndesit buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza kapı düşmesidir. Eğer dolabınızın kapağına aşırı yükleme yaparsanız menteşe zamanla bu yüke dayanamayacaktır. Fakat her kapı arızasında da kapının değişmesi gerekmez. Servisimizde kapı kiti kullanılarak tamir desteği de verilmektedir.

Kadıköy İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makinesi dijital ekranı olan cihazlardır. Herhangi bir parçanın arızalanması durumunda ekrana bir kod yansır. Yansıyan kodun ne anlama geldiğini ve çözümünü bildiğimiz için onarım süresi oldukça kısalır. Kadıköy İndesit servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Cihazların arıza onarımlarını taşımadan, yerinde yapıyoruz.

İndesit çamaşır makinesi sıkmada sallanıyor ise;
Sıkmada sallanan çamaşır makinelerinde amortisör arızası veya ayak sorunu vardır. Eğer amortisörler boşalma veya kırılma varsa tamiri olmaz direkt değişim gerekir. Fakat ayaklarda sorun varsa yükseklik veya alçaklık ayarı ile parça değişmeden sorun ortadan kaldırılır.

Kadıköy İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri arıza durumunda telafisi en zor cihazlardan biridir. Elbette elinizde bulaşık yıkamak zorunda değilsiniz. Fakat iyi bir servis ile çalışmaz iseniz zaman konusunda mağdur olabilirsiniz. Bizler Kadıköy İndesit servisi olarak tüm bulaşık makinesi sorunlarını gün içinde çözüyoruz. Elimizde eski yeni bütün İndesit bulaşık makineleri için yedek parçalar mevcuttur.

İndesit bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor ise aşağıdaki işlemleri uygulayın,

  • Bulaşık makinenizin su girişini kontrol edin.
  • Taban kısmındaki filtreyi sökün ve pompa ağzını kontrol edin.
  • Makineyi 45 derecelik açı ile geri yaslayıp tabanda su var mı diye kontrol edin.
Bu sayfayı PUANLA
[Total: 3 Average: 4.7]
Call Now ButtonServisi Ara !