Kadıköy İndesit Servisi

ilebayraktarservisim

Kadıköy İndesit Servisi

Kadıköy İndesit servisi, ilçedeki en eski tamir firmalarından biridir. Yıllarını bu alanda emek vererek geçirmiş ustalarımız ile sizlerin yaşadığı tüm sorunlara kalıcı çözümler üretiyoruz. Onarımlarda kullandığımız orijinal yedek parçalar ile çözümlerin kalıcı olmasını sağlıyoruz.

Her bir parçaya ve yaptığımız her bir onarıma 1 yıl garanti veriyoruz. İndesit servisi olarak tamirlerde sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu parçaların orijinal olmasının en büyük avantajı tekrar arızalanması durumunun düşük olmasıdır.

Kadıköy İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makinesi dijital ekranı olan cihazlardır. Herhangi bir parçanın arızalanması durumunda ekrana bir kod yansır. Yansıyan kodun ne anlama geldiğini ve çözümünü bildiğimiz için onarım süresi oldukça kısalır. Kadıköy İndesit servisi olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Cihazların arıza onarımlarını taşımadan, yerinde yapıyoruz.

İndesit çamaşır makinesi sıkmada sallanıyor ise;
Sıkmada sallanan çamaşır makinelerinde amortisör arızası veya ayak sorunu vardır. Eğer amortisörler boşalma veya kırılma varsa tamiri olmaz direkt değişim gerekir. Fakat ayaklarda sorun varsa yükseklik veya alçaklık ayarı ile parça değişmeden sorun ortadan kaldırılır.

Kadıköy İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri arıza durumunda telafisi en zor cihazlardan biridir. Elbette elinizde bulaşık yıkamak zorunda değilsiniz. Fakat iyi bir servis ile çalışmaz iseniz zaman konusunda mağdur olabilirsiniz. Bizler Kadıköy İndesit servisi olarak tüm bulaşık makinesi sorunlarını gün içinde çözüyoruz. Elimizde eski yeni bütün İndesit bulaşık makineleri için yedek parçalar mevcuttur.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !