İçeriğe geç

Windsor Servisi

Windsor sevisi şubemizde tüm modellerin onarımları yapılmaktadır. Arızalı cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmek istiyorsanız servisimizi haftanın 7 günü arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sektörde 20 yılını devirmiş bir firma olarak bütün Windsor cihazlar tamir hizmeti verebiliyoruz. Yaşadığınız teknik sorunların tamamını bizimle paylaşabilirsiniz.

Son derece tecrübeli ve işini severek yapan bir kadroya sahibiz. Her zaman yapılan onarımın ve değişen parçanın arkasındayız. Asla servis sarkıtma veya erteleme gibi bir huyumuz olmadı. Her yeni iş ve her arıza tekrarı bizim için aynıdır. Sizlere en profesyonel çözümleri en uygun fiyatlara üretiyoruz. Yaşadığınız tüm sıkıntılar için bizden servis talep ederek kesin çözüme kavuşabilirsiniz.

Windsor Çamaşır Makinesi Servisi

windsor servisi

Çalışmayan Windsor çamaşır makineniz için arayışa girmeniz gerek yok. Bizler İstanbul Anadolu Yakasının tamamına onarım hizmeti sunuyoruz. Windsor çamaşır makinelerinde nadiren veya sık görülen arızaların tamamı için evinizde çözüm üretiyoruz. Ustalarımızı en çok zorlayan kazan arızalarıdır. Eğer kazan arızasında değişim gerekiyor ise atölye ortamı şart. Fakat bunun dışında tüm Windsor çamaşır makinesi sorunlarını kalıcı olarak yerinde çözebiliyoruz.

Windsor çamaşır makinesi neden sıkmıyor?
Windsor çamaşır makinelerinin tüm modellerinde denge sensörü yani kazan koruyucu bulunur. Bu denge sensörü sayesinde eğer dengesiz çamaşır koymuşsanız kazana zarar gelmez. Kazan sıkmaya geçeceği zaman aşırı sallanırsa denge sensörü devri düşürür ve cihaz sıkmaya girmez. Bu sorunsuz makinenin sıkmama sorunudur. Arızalı olanlarda ise ilk önce amortisör kontrolü yapılır. Windsor servisi arayarak amortisör ve kazan kontrolü yaptırabilirsiniz.

Windsor Bulaşık Makinesi Servisi

En uygun fiyatlı markalardan biri olan Windsor markasının bulaşık makinesi modelleri için hem tamir hem de montaj hizmetleri veriyoruz. Bulaşık makineniz ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak tamir ettirebilirsiniz. Onarımlarda sadece orijinal yedek parçalar kullanıyor ve işlem sonrası garanti veriyoruz. Kusursuz ve garantili bir onarım için doğru yerdesiniz.

Erenköy Windsor Servisi

Erenköy’deki Windsor servisimiz, uzman ekibi ve kaliteli hizmet anlayışıyla bölgedeki müşterilerimize güvenilir çözümler sunmaktadır. Windsor ürünlerinin bakımı, onarımı ve servisi konusunda geniş deneyime sahip teknisyenlerimiz, her türlü ihtiyaca hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, Erenköy ve çevresindeki müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !