İçeriğe geç

Altıntepe Altus Servisi

Altıntepe Altus servisi, Altus kullanıcılarına tamir hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Altus servis için Altıntepe servisimizi hemen arayın. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve onarımları yerinde yapıyoruz. Taşımadan, orijinal yedek parçalar ile onarım yaptırmak için Altıntepe servisimizi hemen arayın. Modeli ne olursa olsun onarımları hızlıca yapıyoruz. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm onarımlara garanti veriyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

En uygun fiyatlı beyaz eşya markalarından biri olan Altus’un tüm bulaşık makineleri için bizlerden servis talep edebilirsiniz. Fiyat performans ürünü olan Altus cihazların tamamı için tamir desteği veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus bulaşık makinelerini tamir eden Altıntepe Altus servisi şubemiz haftanın 7 günü sizlerin yanında.

Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Eski yeni tüm Altus buzdolabı modelleri için gün içinde onarım desteği veriyoruz. Profesyonel bir çözüm için Altıntepe Altus servisi hemen arayın. Altıntepe şubemiz Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde faaliyet gösteriyor.

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Altus buzdolabı modeller için bizi hemen arayın. Sizden gelen onarım taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Dolabınızın içindeki yiyecekler çöp olmadan onarım yaptırmak için hemen arayın.

Call Now ButtonServisi Ara !