İçeriğe geç

Küçükyalı Buzdolabı Servisi / Tamircisi

Küçükyalı Buzdolabı Servisi / Tamircisi olarak verdiğimiz hizmetle; buzdolabı tamiri, buzdolabı montajı, buzdolabı temizliği, buzdolabı bakımı gibi birçok işlemi tecrübeli teknisyenlerimizle kişi ve kurumlar için gerçekleştiriyoruz.

Uygun fiyatlı politikamız ile ister nakit ister kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Adresinize servis talebinde bulunmak veya hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için Whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçin.

Küçükyalı Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabı modellerinin tamamı için tamir ve bakım desteği veriyoruz. Arızalı Profilo buzdolabınızı gün içinde kullanabilmek için doğru yerdesiniz. Küçükyalı buzdolabı servisi olarak servis ağımız içinde kalan tüm bölgelere yerinde çözüm üretiyoruz. Buzdolabı tamircisi denince akla ilk gelen firmalardan biriyiz.

Garantili Buzdolabı Servisi

Küçükyalı servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 yıl garantilidir. Parça değişimleri ve işçilik garanti kapsamına girmektedir. En çok gelen sorulardan birisi garanti neyi kapsamaktadır? Her onarım değiştirilen parçadan garanti altındadır. Küçükyalı buzdolabı servisi olarak işlem bitiminde garanti formunuzu size teslim ediyoruz.

Aynı Gün ve Yerinde Servis!

Küçükyalı bölgesinde verdiğimiz Buzdolabı Servisi hizmeti kapsamında parça değişimi gerektiren arızalar için 1 yıl parça garantisi sunuyoruz.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 1 Average: 1]
Servisi Ara !