İçeriğe geç

Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik servisi olarak siz değerli ilçe sakinlerine aynı gün içinde onarım hizmetleri veriyoruz. Arçelik markasına ait tüm cihazların tamiri ve bakımı için bizleri arayabilirsiniz. Tam donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde cihazlarınızı gün içinde tamir edebiliyoruz.

Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Ataşehir ilçesindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Ataşehir Arçelik şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Montaj ve kurulum ücretlerini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Ataşehir Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

ataşehir arçelik çamaşır makinesi servisi

Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz sayesinde Arçelik çamaşır makineleri için onarım desteği veriyoruz. Yaşadığınız teknik sorunlara en kısa sürede ve kalıcı olarak çözüm arıyorsanız tek yapmanız gereken bizi aramak. Profesyoneller ile çalışarak en uygun fiyata çözüme kavuşmak için doğru yerdesiniz.

Arçelik çamaşır makinesi kapak açılmıyor
Çamaşır makinenizin programı bittikten sonra kapağı açılmıyor ise ya mandalınız kırıktır yada kapı kilidiniz arızalıdır. Her iki parçanın da hem tespiti hem onarımı yerinde yapılır. Profesyonel kapak tamiri için Ataşehir Arçelik servis şubemizi haftanın 7 günü arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir Arçelik Kombi Servis ve Bakım

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Ataşehir ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Tüm modeller için tamir ve bakım hizmeti sunan firmamız yaptığı tüm kombi onarımına 1 sene garanti veriyor. Kombiniz için geç saatlere kadar servis talebinde bulunabilirsiniz. Arızalı kombiniz için acil servis hizmeti istiyorsanız 0532 205 10 41 numaralı telefonumuzdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp üzerinden de sorularınızı sorabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir Arçelik Klima Servis ve Montaj

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Ataşehir Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Arçelik, Beko ve Altus ocak, fırın cihazları için tüpten doğal gaza doğal gazdan tüpe dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. Dönüşüm hizmetini gün içinde alabilirsiniz. Bölgedeki en eski servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir dönüşüm hizmeti veriyoruz. Cihazların montajını yapıyor ve tüm gözleri test ediyoruz. Kaliteli bir dönüşüm hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Yıllardır Ataşehir Arçelik servisi olarak hizmeti sunmaktayız. Ataşehir İstanbul bölgesi için aynı gün içinde destek alacağınız en eski firmalardan biriyiz. Arçelik cihazlarınız ile ilgili arıza var ise hemen bizi arayın. Yaptığı işin arkasında duran şubemiz sizlere garantili çözümler sunuyor. Ataşehir servis Arçelik konusunda tüm test cihazlarına sahiptir. Profesyonel hizmet sunma anlayışıyla her zaman sizlerin yanındayız. Ataşehir çağrı merkezini kullanarak teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. Arızanın durumuna göre parça değişim işlemini evinizde yapıyoruz.

Call Now ButtonServisi Ara !