Üsküdar Buzdolabı Servisi

ilebayraktarservisim

Üsküdar Buzdolabı Servisi

Üsküdar buzdolabı servisi, tüm modeller için onarım hizmeti veriyor. Yerinde ve garantili buzdolabı tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile sizlere yerinde çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, soğutmayan, ses yapan veya su akıtan tüm buzdolabı modelleri için bizleri arayabilir ve yerinde onarım hizmeti alabilirsiniz.

Buzdolabı Su Akıtıyor

Model ne olursa olsun buzdolaplarında en sık görülen arıza su akıtma arızasıdır. Bu arızanın bir çok sebebi vardır ve en belirgin olan kapı arızasıdır. Eğer buzdolabınızın kapısı tam kapanmaz, dolap hava alırsa su akıtmaya başlar. Sıcak hava ile soğuk havanın buluştuğu yerlerde karlanma olur. Çok kısa bir sürede eriyen bu kar dolabın içine su birikintisi olarak akar. Peki buzdolabı su akıtıyor ise ne yapmalısınız? Üsküdar buzdolabı servisi şubemizi arayarak servis talebinde bulunmalı ve arıza kaydı bırakırken cihazın modelini de belirtmelisiniz.

Yerinde Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın arızası, yapılacak işlem ne olursa olsun kesinlikle yerinde yapıyoruz. Dolaplar taşınması en zor cihazlardır. Hem ebatlarından ötürü hem de içindeki gaz ve yağ sisteminden ötürü taşıması oldukça zordur. Taşınan dolapların büyük bir kısmında yanlış işlem yüzünden hata görünür. Buzdolabım taşınmasın, yerinde tamir edilsin istiyorsanız Üsküdar buzdolabı servisi şubemizi hemen arayın.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !