İçerenköy Beko Servisi

ilebayraktarservisim

İçerenköy Beko Servisi

İçerenköy Beko Servisi

Elektronik özelliklere sahip beyaz eşyaların her geçen gün gelişme göstermesi ile birlikte, servis ve yedek parça sorunu da beraberinde gelişme göstermektedir. Beyaz eşyanızın yedek parçası ve servisi varsa, daha uzun ömürlü olmaktadır ve yüksek performanslı kullanılmaktadır.

Performansı Düşen Beyaz Eşyalarınızı Bakıma Alıyoruz

Tamir ile ilgili pratik çözüm seçeneklerini bir araya getiren İçerenköy Beko servisi firma elemanlarımız, performansı düşen cihazlar için bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Soğutmayan buz dolapları, yıkama veya durulama yapmayan çamaşır makineleri, iyi pişirmeyen fırınlar ve bulaşıkları temizlemeyen bulaşık makineleri, uzmanlık alanımıza girmektedir. Elemanlarımız, bütün bu cihazların performansını maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Beyaz Eşyanın Markasına Uygun Yedek Parçalar

Tamir için randevu alırken, dikkat etmeniz gereken en önemli husus beyaz eşyanın markasına uygun yedek parçaların temin edilmesidir. Verdiğiniz arıza bilgileri doğrultusunda elemanlarımız gerekli bütün yedek parçaları kısa sürede temin etmektedir. Servis aracında her zaman için hazır olan yedek parçalar, tamir işlemi esnasında gerektiğinde kullanılmaktadır. Ayrıca İçerenköy Beko servisi montaj işlemleri ve bakım işlemleri, ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Yani montaj için ayrı, tamir ve bakım için ayrı ücret ödenmektedir.

Temelden Yetişen Ustalarımız Çözüm Üretmektedir

Deneyim ve tecrübeye önem veren firmamız, eleman tercihi yaparken şu konulara dikkat etmektedir:

  1. Elemanlarımız temelden yetişmiş gerçek ustalardır.
  2. Ömrünü bu mesleğe adamış olan elemanlarımız, teorik eğitimin ardından gerekli olan sertifika belgesini de almaya hak kazanmıştır.
  3. Müşteri ile diyalog konusunda eğitimlidir.
  4. Güler yüzlü İçerenköy Beko servisi hizmeti ve zamanında iş teslimatı gibi konularda personelimize güvenilirdir.
  5. Bütün işlemlerde müşteri onayını tercih etmektedir.
  6. Beyaz eşya tamiri ve bakımı yerinde gerçekleşmektedir.

Hizmette her zaman kaliteyi ön plana alan elemanlarımız, randevu saatine göre hareket etmektedir.

Servis Dışında Hiç Kimse Tamir İşlemi Yapmamalıdır

Eline her tornavida alan tamirci olamaz. Özellikle beyaz eşya kategorisinde bu konu çok önemlidir. Firmamızın deneyimli ve tecrübeli elemanları, bu işin ehli kişilerdir. Tamirci olmayan kişilere veya yeterli deneyime sahip olmayan kişilere beyaz eşyanızı teslim etmeyin.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServisi Ara !