İçeriğe geç

Bostancı Siemens Servisi

Bostancı Siemens servisi, 2004 yılından beri Bostancı ve civarında Siemens teknik servis hizmeti vermektedir. Arızalı tüm Siemens marka cihazların tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Kızılayın arkasında bulunan servisimiz tüm Maltepe ve Kadıköy ilçe sınırlarında kalan Siemens kullanıcılarına özel servis hizmeti veriyor. Bostancı servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili Siemens beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz.

Siemens cihazlarınızın hepsi için tek bir adresten onarım desteği alabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Siemens servis için hemen arayın. Servisimizde sadece orijinal parçalar kullanılmaktadır. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız bir telefon kadar uzağız.

Bostancı Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Bostancı semtindeki en eski tamir firmalarından biri olarak siz değerli Siemens kullanıcılarına çamaşır makinesi tamiri hizmetleri veriyoruz. Yerinde onarım istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bostancı Siemens servisi bölgede yaklaşık 20 yılı aşkın bir süredir tamirci olarak faaliyet göstermektedir. Çalışmayan Siemens çamaşır makinenizi en kısa sürede ve 1 yıl garantili olarak tamir ettirmek için bizi hemen arayın.

Bostancı Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makineniz musluk işareti veriyor, çalışmıyor, su boşaltmıyor veya sigorta attırıyorsa elinizde bulaşık yıkamayın. Hemen Bostancı Siemens servisi arayın ve yerinde onarım desteği alın. Firma olarak yaptığımız tüm Siemens bulaşık makinesi onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz. Servisimizde tüm cihazlar yerinde tamir edilir. Nadiren de olsa kazan delinmelerinde atölyeye alınır ve atölyeye alınan cihazlar en fazla bir hafta içinde sizlere teslim edilir.

Siemens bulaşık makinesi E09 hatası nedir?
Bulaşık makinesi temiz yıkamıyor ise ısıtmıyor demektir. Siemens bulaşık makineleri ısı pompası ile suyu sıcak hale getirir. Eğer su ısınmıyor ise ekranda E09 hatası verecektir.

Bostancı Siemens Buzdolabı Servisi

Sağlamlığı ve inox modelleri ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Siemens’in dolaplarını yerinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Siemens dolaplar için bizi hemen arayın. Bostancı Siemens servisi tarafından onarımı yapılan dolaplar 1 sene garantilidir. Siemens buzdolabı motor değişimi en uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız bizi hemen arayarak fiyat alabilirsiniz.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !