Bostancı Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Bostancı Siemens Servisi

Bostancı Siemens servisi, 2004 yılından beri Bostancı ve civarında Siemens teknik servis hizmeti vermektedir. Arızalı tüm Siemens marka cihazların tamiri için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü onarım, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Kızılayın arkasında bulunan servisimiz tüm Maltepe ve Kadıköy ilçe sınırlarında kalan Siemens kullanıcılarına özel servis hizmeti veriyor. Bostancı servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene garantilidir. Garantili Siemens beyaz eşya servisi için doğru yerdesiniz.

Siemens cihazlarınızın hepsi için tek bir adresten onarım desteği alabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Siemens servis için hemen arayın. Servisimizde sadece orijinal parçalar kullanılmaktadır. Profesyonel bir çözüm istiyorsanız bir telefon kadar uzağız.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens bulaşık makineniz musluk işareti veriyor, çalışmıyor, su boşaltmıyor veya sigorta attırıyorsa elinizde bulaşık yıkamayın. Hemen Bostancı Siemens servisi arayın ve yerinde onarım desteği alın. Firma olarak yaptığımız tüm Siemens bulaşık makinesi onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz. Servisimizde tüm cihazlar yerinde tamir edilir. Nadiren de olsa kazan delinmelerinde atölyeye alınır ve atölyeye alınan cihazlar en fazla bir hafta içinde sizlere teslim edilir.

Siemens Buzdolabı Servisi

Sağlamlığı ve inox modelleri ile en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Siemens’in dolaplarını yerinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Siemens dolaplar için bizi hemen arayın. Bostancı Siemens servisi tarafından onarımı yapılan dolaplar 1 sene garantilidir. Siemens buzdolabı motor değişimi en uygun fiyata yaptırmak istiyorsanız bizi hemen arayarak fiyat alabilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !