Bostancı Bosch Servisi

ilebayraktarservisim

Bostancı Bosch Servisi

Bostancı Bosch servisi, konusunda uzman teknisyenler ve donanım imkanları ile sizlere yerinde onarım sunuyor. Arızalı cihazlarınızı en kısa sürede tamir ettirmek istiyorsanız Bostancı şubemizi hemen arayın. Servisimizde yapılan tamirler ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Bosch beyaz eşya ve klima servisi için doğru yerdesiniz.

Bosch Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Bosch’un tüm modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Bosch buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sadece bir bölümü soğutuyor ise yapmanız gereken tek şey vakit kaybetmeden servisimizi aramak. Bostancı Bosch servisi olarak arızalı dolapları en kısa sürede tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı taşımıyoruz. Motor değişimi, kart değişimi, rezistans değişimi gibi tüm can damarı diye tabir ettiğimiz parçaların değişimlerini yerinde yapıyoruz.

Bosch buzdolabınızda arızalı olarak tespit ettiğimiz ve değişimini yaptığımız parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl içinde aynı parça tekrar arızalanır ve kullanıcı hatası görülmezse ücretsiz değişimi yapılır. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için Bostancı Bosch servisi hemen arayın. Bostancı şubemiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor.

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşyaların tamamı için tamir hizmeti veren firmamızda özellikle Bosch çamaşır makineleri gün içinde tamir edilir. Kazan arızaları hariç tüm işlemleri yerinde giderebiliyoruz. Eğer Bosch çamaşır makineniz çok eski bir model değilse kazan değişimini de yerinde yapabiliyoruz. Bu duruma makinenin bulunduğu yerde etki edebiliyor.

Bosch çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza E18 hata kodudur. Bu kod cihazın suyunu boşaltamadığını gösterir. Bu durumda son kullanıcı olarak yapmanız gereken pompa temizliğidir. Fakat pompadan pislik çıkmazsa pompanın ölçümü yapılmalıdır. Eğer sizinde Bosch çamaşır makinenizin ekranında E18 arıza kodu görünürse Bostancı Bosch servisi arayarak gün içinde tamir ettirebilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !