Ataşehir Beko Servisi

ilebayraktarservisim

Ataşehir Beko Servisi

Beko kullanıcıları için teknik servis ve bakım hizmetleri sunan firmamız Ataşehir genelinde faaliyet gösteriyor. Beko beyaz eşyalarınızın aynı gün onarımı ve kurulumu için bizi hemen arayın. Arızaları ne olursa olsun Beko servis olarak Beko cihazlarınızı yerinde tamir ediyor ve tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Profesyonel bir kadro ile hizmet veren firmamız Beko çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocaklar için hizmet sunuyoruz.

BEKO ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Beko çamaşır makineniz için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Cihazınızın arızası ne olursa olsun bizi arayarak tamir hizmeti talep edebilirsiniz. Bir çok servis aracı ile Ataşehir ilçesinde ikamet edenler için teknik servis ve bakım hizmetleri sunan Ataşehir beko servis firmamız sizden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyor. Beko çamaşır makinelerinde en çok görülen ses yapıyor arızalarını yerinde gideriyoruz. Ses yapan cihazda kazan arızası varsa bunun için atölyeye alınması gerekebilir. Atölyeye alınan Beko çamaşır makineniz tüm bakımları yapılıp test edildikten sonra size teslim edilir.

BEKO BUZDOLABI SERVİSİ

Arızalandığı zaman kesinlikle en geç 12 saat içinde tamir edilmesi gereken Beko buzdolabınız için en hızlı şekilde servis hizmeti veriyoruz. Beko buzdolabı servis ve bakım hizmetleri sunan Ataşehir şubemiz haftanın 6 günü yanınızda. 7 gün 24 saat telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Buzdolabında önemli olan arıza tespiti ve yedek parçadır. Çünkü buzdolabı diğer cihazlar gibi denenecek bir cihaz değildir. Kesin teşhis koyulmalı ve arıza tek seferde giderilmelidir. Aksi taktirde içindekiler bozulur ve dolap kokar. Bu durumlarda kalmamak için Ataşehir Beko buzdolabı servis hizmeti veren firmamızı arayarak en hızlı şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.

BEKO OCAK DÖNÜŞÜMÜ

Set üstü ocaklar ve fırınlar ihtiyaca göre doğal gazdan tüpe tüpten doğal gaza dönüşüm mümkündür. Bunun için servis kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Ocak dönüşümlerini aynı gün içinde ve yerinde yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ve donanımlı araçlarımızla Beko firmasına ait tüm ocak modelleri için dönüşüm hizmeti veriyoruz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServisi Ara !