Acıbadem Altus Servisi

ilebayraktarservisim

Acıbadem Altus Servisi

Acıbadem Altus servisi, arızaları Altus cihazlarınızı yerinde tamir ediyor ve 1 yıl garanti veriyor. Büyük masraflardan kaçınmak, arızaları cihazlarınızı tamir ettirip tasarruf etmek için bizi hemen arayın. Tüm imkanlarımız ile sizlere ekonomik tamir hizmeti veriyoruz. Çalışmayan tüm cihazların onarımlarını yapabiliyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor ise bizi hemen arayın. Acıbadem Altus servisi olarak semtimizde ikamet eden tüm Altus kullanıcılarına aynı gün içinde çamaşır makinesi onarım desteği sunuyoruz. Servisimizde yapılan çamaşır makinesi tamirleri 1 sene parça garantilidir. Garantili onarım için hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü telefon açarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Pandemi süresince çalışma saatlerimiz değişiklik gösterebilir.

  • Altus çamaşır makinesi su boşaltmıyor
  • Altus çamaşır makinesi ısıtmıyor
  • Altus çamaşır makinesi kapı kitlemiyor
  • Altus çamaşır makinesi sigorta attırıyor
  • Altus çamaşır makinesi sallanıyor
  • Altus çamaşır makinesi yürüyor

Yukarıdaki tüm şikayetleri gün içinde gidermek için bizi hemen arayın.

Altus Klima Servisi

Ekonomik fiyatları ve inverter teknolojisi ile en çok tercih edilen markaların başında gelen Altus klimaları sökmeden, taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Servisimizde yapılan tüm onarımlar gün içinde yapılır. Değişen tüm klima parçalarına 1 sene garanti veriyoruz. Acıbadem Altus servisi, klima bölümü ile bölgedeki en bilinen firmalardan biridir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !