İçeriğe geç

Suadiye Arçelik Servisi

Arçelik cihazların onarımı için servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya, kombi ve klima cihazlarının tamirini yapıyor. Suadiye semtindeki en eski Arçelik servis firmalarından biri olarak sizlere güvenilir tamir hizmeti sunuyoruz. Yıllardır bölgedeki Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunlar için kalıcı çözümler üretiyoruz. Servis sektörünün en tecrübeli ve donanımlı ustaları ile çalışan Suadiye Arçelik şubemiz tüm onarımlara 1 sene garanti veriyor.

  • Suadiye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Suadiye Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Suadiye Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Suadiye Arçelik Buzdolabı Servisi
  • Suadiye Arçelik Derin Dondurucu Servisi
  • Suadiye Arçelik Fırın Servisi
  • Suadiye Arçelik Ocak Servisi
  • Suadiye Arçelik Kombi Servisi
  • Suadiye Arçelik Klima Servisi
  • Suadiye Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi

Suadiye Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik firmasına ait çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak gibi beyaz eşya cihazlarının tamamına teknik servis desteği sunuyoruz. İlçedeki en eski servis firmalarından biri olarak arızalara kusursuz ve garantili çözümler üretiyoruz. Bizi tüm Arçelik beyaz eşya cihazlarınızla ilgili sorunlar için arayarak teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz. Garanti süresi dışında olan beyaz eşya cihazlarınızın montajı için bizden servis talep edebilirsiniz. Kurulum alanında tecrübeli teknisyenler montaj için gerekli olacak tüm ekipman ve yedek parçalara sahiptir. Bu sayede Arçelik cihazınızın kurulumunu tek seferde ve profesyonelce yaparlar. Montaj ve kurulum ücretlerimiz son derece ekonomiktir. Montaj ve kurulum ücretlerini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Suadiye Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi

Elektrik süpürgeniz çekmiyor, çok ses yapıyor veya kötü koku yayıyorsa dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Suadiye Arçelik servisi şubemizde tüm modellerin bakım, onarım ve temizlikleri yapılmaktadır. Elektrik süpürgesi arızalarını en kısa sürede çözmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Suadiye ofisimiz tarafından tamir edilen tüm Arçelik elektrik süpürgeleri 1 yıl garantilidir. Değiştirdiğimiz tüm parçalar orijinaldir. Arızaların çoğunu evinizde tamir ediyoruz.

Suadiye Arçelik Buzdolabı Servisi

Arçelik buzdolabınızın teknik sorunlarını gün içinde gidermek ve arızalı dolabınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamızda işlemlerin tamamı 1 yıl garantili olarak yapılır. Profesyonel bir onarım istiyorsanız servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Suadiye Arçelik servisi şubemizde buzdolabı arızaları için cihazlar atölyeye alınmaz. Ana motor değişimi de dahil olmak üzere tüm onarımlar evinizde yapılır. Konusunda uzman teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlere bakım, onarım ve kurulum desteği sunuyoruz.

Suadiye Arçelik Kombi Servisi

Kombi alanında uzman teknisyenler ile siz Suadiye ilçesinde ikamet eden Arçelik kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıllardır piyasada tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamızda ki tüm teknisyenler tecrübeli kişilerdir. Tüm kombi arızalarına profesyonel ve kalıcı çözümler sunan firmamızda yapılan tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir kombi servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Suadiye Arçelik Klima Servisi

Yaz kış sürekli olarak çalışan klimalar yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Klima bakımını titiz ve kaliteli bir şekilde yaptırmak ve arızalı klimanızı bir an önce kullanabilmek için Suadiye Arçelik şubemizi şimdi arayın. Arçelik klimanızın tüm teknik sorunlarını yerinde çözüyoruz. Isıtma veya soğutma yapmayan, su akıtan, ses yapan tüm Arçelik klima modelleri için 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Garanti süresi içinde arızalanan Arçelik klimalarınız için servis önceliği veriyoruz. Bizi Arçelik klimalarla ilgili tüm teknik sorunlar için arayabileceğiniz gibi montaj ve de-montaj işlemleri için de arayabilirsiniz.

Suadiye Arçelik Servisi Adres : Emin ali paşa caddesi no : 33 Suadiye

Suadiye Arçelik Servisi Telefon : 0216 388 06 33

Call Now ButtonServisi Ara !