İçeriğe geç

Erenköy Profilo Servisi

Erenköy Profilo servisi, Kadıköy ilçesinde ikamet eden Profilo kullanıcıları için servis desteği sunuyor. İlçe geneline gün içinde hizmet veriyoruz. Arızalı tüm Profilo cihazlar için firmamızı arayabilirsiniz. Şubemizde Profilo çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima onarımları yapılmaktadır. Tüm bu cihazların sorunları, bakımları ve montaj işleri için Erenköy şubemizi arayabilirsiniz. Firma olarak tüm yaptığımız işlere ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz.

Erenköy Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

erenköy profilo çamaşır makinesi servisi

Profilo çamaşır makineleri ülkemizde en çok kullanılan cihazlardan biridir. Sağlamlığı, iç kazan genişliği ve kolay kullanımı ile ev hanımlarının neredeyse ilk tercihi olacak kadar belirgin bir markadır. Bizler de Erenköy Profilo servisi olarak Profilo çamaşır makinelerinde yaşanılan tüm arızalara yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Profilo çamaşır makinesi tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Sektörün en eski firmalarından biri olarak sizlere tüm modeller için onarım desteği veriyoruz. Profilo çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun bizi arayarak kalıcı çözüme kavuşabilirsiniz. Profesyonel teknisyenler ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Profilo çamaşır makinesi sıkmıyor,
Tüm çamaşır makinelerinde sıkma programına geçmeden önce pompa çalışır. Eğer cihazınız pompa yapmaz yani içindeki pis suyu boşaltamaz ise cihazınız sıkmaya geçmez. Bu durumda ya pompa temizliği yada pompa değişimi gerekebilir.

Erenköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

En eski Profilo beyaz eşya servisi olarak sık karşılaştığımız Profilo bulaşık makinesi arızalarının başında musluk işareti geliyor. Ekranı olmayan cihazların çoğunda arıza olduğu zaman musluk lambası yanar ve cihaz yıkama yapmaz. Bizler de Erenköy Profilo servisi olarak tüm bu sorunları yerinde çözüyor ve cihazlarınızı taşımıyoruz. Çok büyük konuşmamak adına kazan delinmelerinde veya su kaçağını bulamadığımız zamanlarda atölyeye alıyoruz. Fakat bu dediklerimiz çok nadiren görünen problemlerdir. Genelde tüm arızalar yerinde yapılacak şekilde servis yönlendiriyoruz. Çalışmayan, hata kodu veren, arıza lambası yakan, su boşaltmayan, su almayan, ses yapan, temiz yıkamayan tüm Profilo bulaşık makineleri için bizi hemen arayın.

Profilo bulaşık makinesi ses yapıyor ise cihazın pompasına bir şey kaçmış olabilir. Bunun için taban kısmında yer alan filtreyi çıkartın ve pompa deliğini kontrol edin. Pompa buraya gelen cismi atamadığı sürece ses yapacaktır. Eğer burada bir şey yoksa Erenköy Profilo servisi şubemizi hemen arayın, aynı gün içinde müdahale edelim.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonServisi Ara !