Altıntepe Profilo Servisi

ilebayraktarservisim

Altıntepe Profilo Servisi

Altıntepe Profilo servisi, Profilo kullanıcıları için gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Eski yeni tüm cihazların onarım, bakımı ve montajı için bizleri hemen arayın. Sizlerden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Servis olarak yaptığımız tüm onarımlara 1 yıl garanti veriyoruz.

Profilo Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızalarınıza aynı gün içinde çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile tüm buzdolabı arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz. Altıntepe Profilo servisi şubemiz tüm Maltepe ilçesi geneline destek sunuyor. Yaşadığınız sorunlara kısa sürede ve kalıcı çözümler arıyorsanız bizleri haftanın yedi günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Nöbetçi ekiplerimiz ile kesintisiz onarım desteği veriyoruz.

Çoğu modeli ekranlı olan Profilo buzdolapları ekranda hata kodu vererek bir sorun varsa sizi uyarır. Eğer ekran yoksa cihaz kısa kısa alarm çalarak soğutma zayıflığını veya kapının açık kaldığını size bilgi verir. Bu durumda cihazı kapatıp açarak veya alarm butonuna basarak cihazı kandırabilir, alarmın susmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu yiyeceklerinizin bozulmasını engellemez.

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Çamaşır makinesi diğer beyaz eşyalar gibi telafisi olan bir cihaz değildir. Bu yüzden onarımı hızlı olmalıdır. Altıntepe Profilo servisi olarak bunun farkındayız ve tüm Profilo çamaşır makinesi arızalarına yerinde müdahale ediyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm sorunlarınıza kalıcı çözümler üretiyoruz. Eski yeni tüm modeller için bizleri arayarak servis desteği alabilirsiniz.

Profilo çamaşır makinesi E18 hata kodu, cihazınızın suyu boşaltmadığını gösterir. Dolayısıyla cihaz sıkmaya da geçmez. Eğer Profilo çamaşır makineniz sıkmıyor veya su boşaltmıyor ise ekranda E18 arıza kodu çıkacaktır.

Profilo çamaşır makinesi E43 arıza kodu, cihazınızın ana motorunda arıza varsa ekranda E43 hatası çıkar. Yeni nesil makinelerde motor kartı yer almaktadır. Eğer motor kartında sorun varsa da E43 kodu çıkacaktır. Bu durumda ilk olarak motor, sonrasında motor kartı kontrol edilmelidir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !