İçeriğe geç

Zümrütevler Buzdolabı Servisi Tamircisi

Zümrütevler buzdolabı servisi, tüm sorunlara en hızlı çözümleri üretiyor. 1 yıl garantili ve kaliteli buzdolabı tamiri için Zümrütevler servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz haftanın 7 günü sizlerden gelen servis taleplerine cevap veriyor. Garantili buzdolabı onarımı için tek yapmanız gereken bizi aramak. Buzdolabı tamircisi olarak hizmet veren firmamızda çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehlidir. Bu yüzden buzdolabınızı taşımadan yerinde tamir ediyoruz.

Buzdolabınızda yaşadığınız arızalar için bizimle whatsapp veya telefon numaramız üzerinden hemen iletişime geçin. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alın veya adresinize servis talebinde bulunun!

Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde tecrübeli kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Bosch buzdolabı tamirinde tecrübeli teknisyenler ile tüm Bosch dolaplarını gün içinde tamir ediyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Bosch dolaplar için Zümrütevler buzdolabı servisi hemen arayın. Bosch dolapların en büyük problemi üstü veya alt kısımdan herhangi birisinin soğutmamasıdır. Derin dondurucu bölümü altta olan modellerin bu arızayı yaşatması daha büyük olasıdır. Sizin de Bosch buzdolabınızın üst kısmı soğutmuyor ise bizi hemen arayın.

Bosch buzdolabınızın alarmı sürekli olarak ötüyor ise alarm butonuna basarak dolabı susturabilirsiniz. Peki alarm neden sürekli öter? Soğutma belirlediğiniz ayarların altına düşerse dolap sizi uyarmak için alarm sesi çıkartır. Fakat her zaman bu arıza anlamına gelmez. Dolabın kapağını uzun süre açık tutarsanız sensör sıcak havayı algılar ve alarm vermeye başlar.

Aynı Gün Yerinde Servis!

Zümrütevler Buzdolabı Servisi / Tamircisi olarak sunduğumuz hizmet kapsamında, buzdolabı tamiri, buzdolabı bakımı, buzdolabı montajı gibi ihtiyaçlarınız için bizlere ulaştığınızda ustalarımız aynı gün içinde adresinizde hizmet vermektedir. Yerinde onarım ile kısa sürede buzdolabınızla ilgili sorunları ortadan kaldırabiliriz

Parça değişimi gerektiren çalışmalar için uygun fiyatlı politikamızın yanında kaliteli malzeme kullanımı ile 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. 

Call Now ButtonServisi Ara !