İçeriğe geç

Zümrütevler Altus Servisi

Zümrütevler Altus servisi, donanımlı servis araçları ile tüm arızalara yerinde müdahale ediyor. Eski yeni tüm Altus cihazlarınız için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun çözüm üretebiliyoruz. Arızalı Altus beyaz eşyalarınızı gün içinde tamir ettirmek için doğru adrestesiniz.

Hayatımızın büyük bir bölümünde kullandığımız beyaz eşyalarımız, küçük ev aletlerimiz ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla bir takım arızalar gösterebilir. Bu zamanlar yenisine daha yüksel fiyatlarla sahip olmak yerine uygun fiyata tamiratını yaptırabilirsiniz.

Serviste Sunulan Hizmetler

Zümrütevler Altus servisi hizmetleri; beyaz eşya servisi, arızalanan bulaşık makinesi, buzdolabı, davlumbaz, fırın, çamaşır makinesi gibi tüm beyaz eşyalarınızın arızalarını gidermek için tam donanımlı, kolay, doğru ve hızlı çözümler sunmaktayız.

Başlıca verdiğimiz eşya hizmetleri;

  • Buzdolabı servisi
  • Bulaşık makinesi servisi
  • Çamaşır makinesi servisi
  • Set üstü ocak servisi
  • Fırın servisi
  • Davlumbaz servisi
  • Ankastre servisi
  • Süpürge servisi gibi birçok üründe servis imkanımız vardır.

Zümrütevler Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, kapağı düşen, alt bölmesi soğutmayan tüm Altus buzdolabı modelleri için yerinde servis hizmeti veriyoruz. Arızalı olduğu zaman en hızlı şekilde tamir edilmesi gereken beyaz eşyaların başında gelen Altus buzdolabı modelleri için hızlı ve garantili servis hizmeti veriyoruz. Profesyonel ve garantili Altus buzdolabı tamiri için Zümrütevler Altus servisi hemen arayın. Haftanın 7 günü bizi arayarak buzdolabı servis talebinde bulunabilirsiniz.

Zümrütevler Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi modelleri için servis desteği sunan Zümrütevler Altus servisi, eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahiptir. Çalışmayan Altus çamaşır makinenizi hiç vakit kaybetmeden tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Semtimizin tamamına gün içinde geliyoruz. Eğer siz de Zümrütevler mahallesinde ikamet ediyorsanız saate bakmadan bizleri arayabilirsiniz. Hafta sonu ve resmi tatillerde çalışan nöbetçi ekiplerimiz ile kesintisiz servis desteği veriyoruz.

Zümrütevler Altus Bulaşık Makinesi Servisi

zümrütevler altus bulaşık makinesi servisi

Zümrütevler mahallesinde ikamet eden tüm Altus kullanıcılarına gün içinde servis desteği veriyoruz. Altus bulaşık makinelerinin tamirini yaptırmak isterseniz Zümrütevler şubemizi aramanız yeterlidir. Sahip olduğumuz orijinal yedek parçalar ile her arıza için yerinde çözüm üretiyoruz. Bulaşık makinem taşınmasın, yerinde onarılsın istiyorsanız hemen arayın.

Teknik Servis Hizmetleri

Altus beyaz eşya servisi olarak ihtiyacınız olduğu her durumda buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi birçok ürününüzde yaşadığınız sorunların acil olarak giderilmesini istediğiniz takdirde acil ulaşım numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır. Aynı gün servis imkanı ve ekonomik çözümler sunmamızın yanı sıra kaliteli hizmet ve değiştirdiğimiz parçaların garantisi, teknik destek sağlanması ve arızalı ürünleriniz hakkında bilgi verilmesi gibi birçok konuda beyaz eşya teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Hizmet Alanlarımız

Altus beyaz eşya servisi olarak İstanbul’un servis anlamında en iyi olanlarından biriyiz. Bu alanda da siz müşterilerimize yardımcı olabilmek ve sorunlarınızı gidermek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Call Now ButtonServisi Ara !