İçeriğe geç

Yakacık Altus Servisi

Yakacık Altus servisi olarak Kartal ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına beyaz eşya ve klima servis hizmetleri veriyoruz. Eski yeni tüm Altus cihazların onarım, bakım ve montajları için Yakacık şubemizi arayabilirsiniz. Sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz.

Hizmet dünyasının en önemli konularından biri kuşkusuz servis hizmetidir. Servis hizmeti olmadan, teknoloji harikası cihazlar kullanılamaz. Yedek parçası olmayan ve servis imkanına sahip olmayan cihazlar, kısa sürede fonksiyonlarını yitirir ve çöpe gider. Yakacık Altus servisi, evinizde hayatınızı kolaylaştıran beyaz eşyalar için profesyonel tamir hizmeti sunmaktadır. Bu değerli cihazların tamiri ile ilgili bütün konularda bizi arayabilirsiniz.

 • Yakacık Altus Çamaşır Makinesi Servisi
 • Yakacık Altus Bulaşık Makinesi Servisi
 • Yakacık Altus Kurutma Makinesi Servisi
 • Yakacık Altus Buzdolabı Servisi
 • Yakacık Altus Klima Servisi

Yakacık Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi çalışmıyor ise Yakacık Altus servisi arayarak onarım yaptırabilirsiniz. Donanımlı teknik servis araçlarımız ile tüm modellerin arızalarını yerinde gideriyoruz. Eski yeni tüm Altus çamaşır makinesi modellerinin yedek parçalarına sahibiz ve garantili tamir yapıyoruz. Çamaşır makinesi onarımında son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. İnternet üzerinden Yakacık Altus çamaşır makinesi servisi diye aratarak bizi bulabilirsiniz.

Yakacık Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus buzdolabınızı içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirebilirsiniz. Bunun için Yakacık Altus servisi firmamızı aramanız yeterli. Firma olarak haftanın 7 günü Altus buzdolabı onarım hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Altus buzdolabı tamiri için hemen arayın. Altus buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun onarımı için firmamızdan destek alabilirsiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ve donanımlı servis araçları ile dolap arızalarını taşımadan yerinde gideriyoruz.

Beyaz Eşyalarla Hayatınız Kolaylaşır

Profesyonel kullanım kalitesine sahip olan beyaz eşyalar, hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bakımlı buzdolapları, çamaşır makineleri, fırınlar, ocaklar ve bulaşık makineleri, hayatımızı çok kolay hale getirmektedir. Yedek parça destekli Yakacık Altus servisi hizmetiyle, bu cihazların ömrü uzamaktadır. Ayrıca kullanım kalitesi artmaktadır ve enerji tüketimi azalmaktadır. Her yönden servis hizmeti avantajlıdır.

7/24 Servis Hizmetimizle Tanışın

Servis hizmetinin başarılı olması adına çözüm odaklı hareket eden personelimiz, Yakacık Altus servisi 7/24 tamir hizmeti sunmaktadır. Bakım işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için, işin uzmanlarını servise aldık. Elemanlarımız gerekli olan sertifikaya sahiptir. Elemanlarımız, tamir işlemini yerinde gerçekleştirmektedir. Yani cihazı yerinden çıkarmıyoruz ve olduğu yerde tamir ediyoruz. Yedek parça montaj ve bakım işlemi, cihazın sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir.

Servisimiz Randevulu Çalışmaktadır

Hizmet kalitesinin maksimum seviyeye çıkması için kaliteyi ön plana alan firma elemanlarımız, randevulu çalışmaktadır.

Randevu işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir:

 1. Birinci aşamada müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmeniz gerekir.
 2. Müşteri hizmetlerimiz, kimlik bilgileri, arıza bilgileri, adres ve iletişim bilgilerini not etmektedir. Size ulaşabileceğimiz telefon numarası, her zaman açık olan bir numara olmalıdır. Kullanılmayan numaralar, servis hizmetinin aksamasına neden olmaktadır.
 3. Randevu saatini belirleme işlemi size aittir. Yani istediğiniz saate randevu alabilirsiniz. Servis elemanlarımız, sizin için en uygun saate randevu işlemi gerçekleştirmektedir.

Randevu Saatinden Önce Telefon Açıyoruz

Servis hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkaran firma elemanlarımız, ilk aşamada telefon açmaktadır. Adresinize gelmeden önce telefon açan servis ekibimiz, müsait olduğunuz taktirde adresinize gelmektedir. Bazı durumlarda randevu almadan servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Acil tamir ve bakım işlemlerinde, adresinize en yakın servis aracı yönlendirilmektedir.

 • Yakacık Altus Servisi
 • Kartal Altus Servisi
 • Soğanlık Altus Servisi
 • Uğurmumcu Altus Servisi
Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !