Pendik Vestel Regal Servisi

ilebayraktarservisim

Pendik Vestel Regal Servisi

Yerli üretim olarak bilinen ve en çok satılan markalardan biri olan Vestel, Regal için teknik servis hizmeti sunuyoruz. Pendik ilçesinde yıllardır beyaz eşya ve klima tamir hizmetleri sunan firmamız Vestel markasına ait tüm çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak ve klimalar için yerinde onarım yapıyor. Tüm bu cihazların onarımı için bizi arayarak acil servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski tamir firmalarından biri olarak her zaman yanınızda.

VESTELREGAL SERVİSİ

Çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi, çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor ya da temiz yıkamıyor ise Pendik ofisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz. Tüm bu arızalar için aynı gün içinde tamir hizmeti sunuyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve bu sayede arızaları ilk seferde yerinde gideriyoruz. Kaliteli bir çamaşır, bulaşık makinesi onarımı için Pendik Vestel Servisimizi hemen arayın.

Vestel – Regal Buzdolabı Servisi

Bir evin sürekli olarak çalışması gereken tek beyaz eşyası buzdolabıdır. 8 saati aşkın bir süredir çalışmayan buzdolabı kokmaya başlar ve içindeki her şeyi çürütür. Bunun bilincinde olan bir servis olarak tüm buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde müdahale ediyoruz. Titiz ve kaliteli bir Vestel buzdolabı servisi için bizi arayarak acil servis talebinde bulunabilirsiniz. Buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya kapakları kapanmıyor olabilir. Her arıza için tek numara Pendik Vestel, Regal Servis numarasıdır.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServisi Ara !