İçeriğe geç

Maltepe Regal Servisi

Maltepe Regal servisi, konusunda uzman kadrosu ile Regal beyaz eşya kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Eski yeni tüm Regal beyaz eşyalar için bizi hemen arayın. Maltepe ilçesinde ikamet eden tüm müşterilerimize yerinde ve 1 yıl garantili onarım hizmeti veriyoruz.

Maltepe ilçesinde ikamet eden Regal kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan firmamız beyaz eşya arızalarını yerinde tamir ediyor. Profesyonel bir beyaz eşya onarım hizmeti için Maltepe ofisimizi dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Eski yeni tüm Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı cihazlarını aynı gün içinde onarıyoruz. Çamaşır makineniz çalışmıyor, su akıtıyor, kapağı kapanmıyor veya açılmıyorsa bizi arayarak servis hizmeti talep edebilirsiniz. Arızalı çamaşır makinenizi aynı gün içinde onarıyoruz. Servisimiz ev hanımlarının en büyük yardımcısı olan Regal bulaşık makinelerini yerinde tamir ediyor. Regal bulaşık makinelerinde en çok görülen arızalar su akıtması ve temiz yıkamaması. Bu arızaları en hızlı şekilde giderip cihazınızı yeniden en hızlı şekilde tekrar kullanabilmek için Maltepe ofisimizi hemen arayın. Servisimiz çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi arızalarını yerinde gideriyor.

Maltepe Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal bulaşık makinenizin ışıkları yanıyor fakat bir türlü yıkamaya geçmiyor ise ne yapmalısınız? Öncelikle Regal bulaşık makinesi resetleme yaparak geçici bir durum olup olmadığını anlayabilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayın.

 • Cihazı kapatın
 • Program düğmesini iptal konumuna getirin
 • Başlat tuşuna 4 saniye arayla iki kere basın
 • Pompa devreye girecek cihaz hafızayı sıfırlayacaktır

Yukarıdaki adımları uyguladığınızda eğer cihaz yine yıkamaya geçmez ise Maltepe Regal servisi arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Tüm arızaları yerinde çözüyor, Regal bulaşık makinenizi taşımadan tamir ediyoruz.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Maltepe Regal servis, tüm Regal çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Regal çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene parça garantilidir. Garantili Regal çamaşır makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Çamaşır makinelerinde ki tüm arızalar yerinde giderilir. Fakat çamaşır makineniz ses yapıyor ve nedeni kazan rulmanları ise cihazın atölyeye alınması gerekir. Atölyeye alınan Regal çamaşır makineniz en geç 2 gün içinde teslim edilir. Kazan rulman değişiminden sonra test edilen çamaşır makineniz tüm bakımları yapıldıktan ve temizlendikten sonra teslim edilir. Yapılan işlemler 1 sene garantilidir.

Regal Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı buzdolabı onarım hizmetini Maltepe Regal servisi veriyor. Regal buzdolabınız arızalandığı zaman içindeki yiyecekler bozulmasın istiyorsanız bizi hemen arayın. En hızlı buzdolabı tamir hizmeti için doğru adrestesiniz. Servisimiz buzdolabı arızalarına dair tüm işlemleri yerinde yapıyor. Motor değişimi de dahil olmak üzere tüm işlemler yerinde, 1 yıl garantili olarak yapılır.

Regal buzdolabı onarımında uzman kadromuzla yaşadığınız tüm arızaları yerinde çözüyoruz. Kaliteli bir buzdolabı onarımı için Maltepe ofisimizi dilediğiniz zaman arayarak tamir hizmeti talep edebilirsiniz. Servisimiz soğutma alanında 15 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Maltepe / Altıntepe ofisimiz ile siz değerli Regal buzdolabı kullanıcılarına en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz.

 • Altıntepe regal servisi
 • Altayçeşme regal servisi
 • İdealtepe regal servisi
 • Gülsuyu regal servisi
 • Gülensu regal servisi
 • Zümrütevler regal servisi
 • Cevizli regal servisi
Call Now ButtonServisi Ara !