Maltepe Arçelik Servisi

ilebayraktarservisim

Maltepe Arçelik Servisi

Maltepe Arçelik servisi, konusunda uzman teknisyenleri ile arızaları yerinde gideriyor. Titiz ve kaliteli bir Arçelik beyaz eşya servis hizmeti almak için bizi hemen şimdi arayın. Tüm mahalle ve semtlere aynı gün içinde geliyoruz. 15 yılı aşkın bir süredir Maltepe’de teknik servis hizmetleri sunan firmamız bünyesinde son derece deneyimli teknisyenler çalışmaktadır. Modern atölyesi ve donanımlı servis araçları ile tüm teknik arızaları profesyonelce çözen firmamız sizlere kusursuz bir hizmet sunuyor. Bölgenizin en eski tamir firmalarından biri olarak tüm modellerin onarımlarını yapıyoruz. Arçelik cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun Maltepe ofisimizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Arçelik beyaz eşyalarınızın onarımını gün içinde yapıyoruz. Ağır arızası olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi cihazlarını nadiren atölyeye alıyoruz. Atölyeye alınan Arçelik cihazlarınız en geç 3 iş günü içinde tamir edildikten sonra size teslim edilir. Titiz ve kaliteli bir Arçelik servis hizmeti almak istiyorsanız Maltepe şubemizi hemen şimdi arayın. Sektörün en tecrübeli ustaları ile yıllardır çalışan firmamız modern atölyesinde tüm bakımlarını yaptığı cihazlarınızı size kusursuz bir şekilde teslim ediyor.

Maltepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Arçelik bulaşık makineleri en sorunsuz cihazlardır ve neredeyse hiç kronik arızası yoktur. Fakat her duruma karşı sizlere Maltepe Arçelik servisi olarak aynı gün içinde onarım desteği veriyoruz. Arızası ne olursa olsun Arçelik bulaşık makinenizi gün içinde kullanabilmek için Maltepe şubemizi hemen arayın. Şubemize ait çağrı merkezi sizlerden gelen servis taleplerine kesintisiz cevap veriyor. Haftanın 7 günü bizden servis talep edebilirsiniz.

Maltepe Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi modelleri için teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Özellikle kış aylarında sürekli olarak çalışan Arçelik kombi cihazınızı profesyonel ellerde tamir ettirmek ve kusursuz bir bakım hizmeti almak için bizi hemen şimdi arayın. Aynı gün içinde tüm kombi arızalarını gideriyoruz. Yerinde ve 1 yıl garantili kombi servis hizmeti için bizi hemen şimdi arayın. Isıtmayan, ses yapan, su akıtan, petekleri ısıtmayan tüm kombi modelleri için bizi hemen şimdi arayın.

Arçelik kombi petekleri ısıtmıyor şikayetlerinde ya üç yollu yada pompa arızası çıkar. Her iki parçanın da net bir şekilde arıza tespiti servisimiz tarafından yapılır ve onarım yerinde gerçekleşir. Maltepe Arçelik servisi şubemiz kombi tamirinde kendini kanıtlamış ustalar ile çalışmaktadır. Bu sayede tüm onarımlar hızlıca yerinde yapılır.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

1 yorum

Beykoz Arçelik Servisi, 0216 388 06 33, Arçelik ServisiYayın tarihi11:38 am - Eyl 2, 2022

[…] Maltepe Arçelik Servisi […]

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServisi Ara !