İçeriğe geç

Küçükyalı Siemens Servisi

Küçükyalı Siemens servisi, 2003 yılından beri Altıntepe şubesi ile sizlere Siemens beyaz eşya ve klima onarım hizmetleri vermektedir. Siemens marka tüm cihazların tamir, bakım ve montajları için Küçükyalı şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Firmamızın tecrübeli teknisyenleri ile arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Siemens çamaşır makinesi kazan arızaları hariç tüm işlemler yerinde yapılır ve değiştirilen parçalara 1 sene garanti verilir.

Siemens kullanıcısı olarak servise ihtiyaç duymadan çözebileceğiniz bazı arızalar ve hata kodları var. Bunun için yapmanız gereken sitemizde aldığınız hata kodunu aratmaktır. Siemens beyaz eşyalar arasında en çok görülen hata kodu E18 ve E15 hata kodlarıdır. Bunlara benzer tüm kodların çözümleri için Küçükyalı Siemens servisi arayarak telefonda destek alabilirsiniz.

Küçükyalı Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Günümüzde elbette kimse elinde çamaşır yıkayamaz. Bu yüzden Küçükyalı Siemens servisi olarak tüm Siemens çamaşır makinesi modelleri için teknik servis hizmeti veriyoruz. Yerinde ve garantili Siemens çamaşır makinesi onarımı için bizleri hemen arayın. Şubemize dilediğiniz zaman ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz.

Küçükyalı Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabı modelleri arasında en çok satan kombi tipi yani derin dondurucu kısmı altta olan dolaplardır. Bu dolaplarda kronik diyemesek de en çok rastladığımız arıza su akıtması ve üst tarafın yeterince soğutamamasıdır. Küçükyalı Siemens servisi olarak Siemens markasına ait tüm buzdolabı modelleri için yerinde çözüm üretiyoruz. Siemens buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya aşırı ısınıyorsa yiyecekleriniz bozulmadan tamir ettirmek istediğinizde bizi hemen arayın. Size en yakın servis aracımızı aynı gün içinde yönlendiriyoruz.

Siemens buzdolabı kapı tamiri yaptırabileceğiniz nadir firmalardan biriyiz. Donanımlı Siemens tamir araçlarımız sayesinde tüm arızaları yerinde giderebiliyoruz. En uğraşılmaz arızalardan biri olan kapı arızalarını da taşımadan yerinde çözüyoruz. Siemens buzdolabınızın kapısında sarkma, düşme ve ses varsa Küçükyalı Siemens servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Firma olarak onarımını yaptığımız tüm kapılara 1 yıl garanti veriyoruz.

Küçükyalı Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

küçükyalı siemens servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise vakit kaybetmeden bizi hemen arayın. Küçükyalı Siemens servisi olarak bünyemizde çalışan tecrübeli ustalarımız sayesinde arızalarınızın tamamını yerinde gideriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde git gel yapmadan tek seferde sorunları yerinde çözebiliyoruz. Yerinde Siemens bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Siemens, Bosch ve Profilo bulaşık makinelerinin tamamı aynı fabrikadan çıkan cihazlardır. Her modelin yedek parçasına sahip firmamızda tüm arızalar yerinde çözülür. Küçükyalı Siemens servisi arayarak arızalı bulaşık makinenizi tamir ettirebilir ve onarım sonrasında garanti alabilirsiniz. Servisimiz sektörün en eski firmalarından biridir ve en eski modellerin bile yedek parçalarına sahiptir. Kaliteli bir onarım için bizi hemen arayın.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !