Küçükyalı Regal Servisi

ilebayraktarservisim

Küçükyalı Regal Servisi

Küçükyalı Regal servisi, Regal beyaz eşya ve klima kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunuyor. Yaşadığınız teknik sorunları aynı gün içinde gidermek ve cihazlarınızı tekrar kullanabilmek için bizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Küçükyalı servisimiz tarafından yapılan onarımlar 1 sene parça garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan Regal cihazlarınızın her zaman servis önceliği vardır. Tamir fiyatlarımız son derece ekonomik ve kalitelidir.

Regal Buzdolabı Servisi

Ekonomi fiyatları ile her bütçeye hitap eden Regal buzdolabı modelleri için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Soğutmayan Regal dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir edilsin istiyorsanız tek yapmanız gereken Küçükyalı Regal servisi aramak. Firmamızda eski yeni tüm buzdolabı modelleri için servis desteği vardır. Hızlı ve kaliteli çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimiz tüm arızaları yerinde çözmektedir. Arızası ne olursa olsun dolabınız asla yerinden taşınmaz. Hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız bizi şimdi arayın.

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz sıkma yapmıyor ise servis çağırmadan önce attığınız çamaşırları kontrol edin. Regal çamaşır makinelerinde denge sensörü vardır. Bu sensör çamaşır dengesiz ise devreye girer ve kazan zarar görmesin diye sıkmaya girmez. Bu durumda yapılması gereken çamaşır dağıtmaktır. Özellikle tek parça yıkayan müşterilerimizin çoğu bundan şikayetçidir. Fakat servis gelse bile bu bir arıza olmayabilir. Dediğimiz durum dışında amortisör arızalarında da cihaz aşırı sallanır ve sıkmaya girmez. Bu sefer amortisör değişimi için Küçükyalı Regal servisi arayabilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !