Küçükyalı Bosch Servisi

ilebayraktarservisim

Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı Bosch servisi, Bosch kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en büyük tamir firmalarından biriyiz. Bu sayede de sizlere hızlı çözümler sunabiliyoruz. Profesyonel onarımın adresi olan Küçükyalı şubemizde tüm işlemler yerinde yapılmaktadır. Cihazlarınızın sorunu ne olursa olsun taşınmaz.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Bosch bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arızaların başında temiz yıkamama sorunu geliyor. Bunun için yapmanız gereken Küçükyalı Bosch servisi arayarak ölçüm yaptırmaktır. Temiz yıkama sorunu olan cihazların çoğunda ısıtma sorunu çıkar. Sıcak su olmayan cihazların hiç biri temiz yıkayamaz. Elbette her ısıtan cihaz da temiz yıkayacak diye bir durum yok. Fıskiye, motorun basıncı, deterjanlık ve tuz kutusu gibi parçalar da temiz yıkama problemini tetikleyecek parçalardır.

Bosch bulaşık makinem taşınmadan, gözümün önünde tamir edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Fakat her arıza da yerinde giderilmeyebilir. Bunun en büyük nedeni eski model cihazlarda kazan ayırma işlemidir. Bunun için birden fazla kişi ve geniş bir alan gerekir. Elbette su kaçırma ihtimaline karşı da cihaz askıda test edilmesinde fayda var. Bu imkanlar sadece atölye ortamında olur. Fakat atölyeye alınan cihazlarınız da en fazla 5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !