İçeriğe geç

Küçükyalı Bosch Servisi

Küçükyalı Bosch servisi, Bosch kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Eski yeni tüm cihazların tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en büyük tamir firmalarından biriyiz. Bu sayede de sizlere hızlı çözümler sunabiliyoruz. Profesyonel onarımın adresi olan Küçükyalı şubemizde tüm işlemler yerinde yapılmaktadır. Cihazlarınızın sorunu ne olursa olsun taşınmaz.

Bosch markası kullanıcılar tarafından en çok güvenilen markalardan biridir. Bunun en büyük sebebi ise çok nadiren az vermesidir. Bosch firmasının tecrübesiyle üretilen cihazların herhangi bir arıza vermesi durumunda Küçükyalı Bosch servisi şubemizi arayarak destek alabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip bir şube olarak sorunları yerinizde çözüyoruz.

Küçükyalı Bosch Buzdolabı Servisi

Çalışmayan Bosch buzdolabınızı gün içinde tamir ettirmek için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Küçükyalı mahallesinde yıllardır sizlere hizmet veren firmamızda tüm onarımlar 1 yıl garantilidir. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Kaliteli bir onarım hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Servisimizde onarım için sadece orijinal yedek parçalar kullanılır. Sektörün en eski firmalarından biri olarak en eski model buzdolaplarının bile yedek parçalarına sahibiz. Arıza durumunda Küçükyalı Bosch servisi arayarak en hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.

Küçükyalı Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı bosch servisi

Bosch çamaşır makinesi tamirinde gözü kapalı tamir edecek kadar tecrübeli ustalarımız ile mahallemizde ikamet eden değerli komşularımıza onarım hizmeti veriyoruz. Yaşadığınız teknik sorunların gün içinde giderilmesini istiyorsanız Küçükyalı Bosch servisi şubemiz tam aradığınız servis firmasıdır. Siz Küçükyalı semt sakinlerine yaptığımız her onarım ve parça değişimi için 1 yıl da garanti veriyoruz. Oldu da garanti süresi için parça tekrar bozuldu, parça değişimi bize aittir. Farklı bir arıza için servis ücreti uygulanır. Servisimiz semtin en eski tamir firmasıdır. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız, donanımlı servis araçlarımız ve orijinal yedek parçalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Küçükyalı Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz temiz yıkamıyor mu? Bosch bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arızaların başında temiz yıkamama sorunu geliyor. Bunun için yapmanız gereken Küçükyalı Bosch servisi arayarak ölçüm yaptırmaktır. Temiz yıkama sorunu olan cihazların çoğunda ısıtma sorunu çıkar. Sıcak su olmayan cihazların hiç biri temiz yıkayamaz. Elbette her ısıtan cihaz da temiz yıkayacak diye bir durum yok. Fıskiye, motorun basıncı, deterjanlık ve tuz kutusu gibi parçalar da temiz yıkama problemini tetikleyecek parçalardır.

Bosch bulaşık makinem taşınmadan, gözümün önünde tamir edilsin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Fakat her arıza da yerinde giderilmeyebilir. Bunun en büyük nedeni eski model cihazlarda kazan ayırma işlemidir. Bunun için birden fazla kişi ve geniş bir alan gerekir. Elbette su kaçırma ihtimaline karşı da cihaz askıda test edilmesinde fayda var. Bu imkanlar sadece atölye ortamında olur. Fakat atölyeye alınan cihazlarınız da en fazla 5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Bosch bulaşık makinesi su boşaltmıyor diyorsanız bizleri aramadan önce cihazın tabanındaki filtreyi çıkartın. Tabi bunu yaparken cihazın fişi çekili olmalıdır. Tabandaki filtrenin en iç kısmında pompaya giden bir delik vardır ve bu deliği parmağınızla kontrol etmelisiniz. Eğer delikte cisim varsa aldığınız pompalama işlemi başlar ve makine suyunu boşaltır. Delikte cisim yoksa işte o zaman Küçükyalı Bosch servisi şubemizi arayarak cihazın modelini, iletişim bilgilerinizi bırakmalısınız. Biz de size en yakın servis aracımızı yönlendirelim.

Bosch Servis Ofislerimiz

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !