Kayışdağı Buzdolabı Servisi

ilebayraktarservisim

Kayışdağı Buzdolabı Servisi

Kayışdağı buzdolabı servisi, tüm buzdolabı modelleri için tamir ve bakım hizmetleri veriyor. Tüm modellerin servisi için Kayışdağı servisimizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Yıllardır Ataşehir ilçesinde tamir hizmetleri veren firmamız sektörün en tecrübeli ustaları ile çalışmaktadır. Bizi aradığınız zaman arızalı dolabın modelini belirttiğiniz zaman anlattığınız arıza için olası yedek parçaları da yanımıza alıyoruz. Bu sayede dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan gün içinde tamirini yapabiliyoruz.

Beko Buzdolabı Servisi

Bir çok buzdolabı markası için onarım desteği veren firmamızda Beko marka tüm buzdolabı modellerinin yedek parçaları mevcuttur. Beko buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun Kayışdağı buzdolabı servisi arayarak tamirini yaptırabilirsiniz. Servisimiz tüm onarımlara ve parça değişimlerine 1 sene garanti veriyor. Garantili Beko buzdolabı servisi için hemen arayın.

Yerinde Buzdolabı Tamiri

Buzdolabınızın markası, modeli, arızası ne olursa olsun onarımları yerinde yapıyoruz. Buzdolabını asla taşımıyor, yerinden hareket ettirmiyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve tecrübeli ustalarımız iler tüm arızaları yerinde gideriyoruz. Buzdolabı motor değişimi en zor işlemlerden biridir. Fakat Kayışdağı buzdolabı servisi olarak buzdolabı motor değişimi de dahil tüm işlemleri yerinde yapıyoruz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !