İçeriğe geç

Kartal Windsor Servisi

Kartal Windsor servisi ilçenin en eski tamir firmalarından biridir. Yıllarını bu iş vermiş teknisyenlerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çalışmayan Windsor çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı için bizi gün içinde arayarak yerinde onarım talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız Kartal ilçesi sakinlerine en kısa sürede en hızlı çözümleri üretmektedir. Üstelik firma olarak onarım yaptığımız tüm cihazlara 1 yıl da garanti veriyoruz.

Kartal Windsor Buzdolabı Servisi

kartal windsor buzdolabı servisi

Bir çok ürünü ile ülkemizdeki kullanıcıların dikkatini çeken Windsor markasının tüm buzdolabı modelleri için tamir ve bakım desteği veriyoruz. Kartal Windsor servisi şubemizde çalışan teknisyenlerin her biri konusunda uzman kişilerdir. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz.

Soğutmuyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor dediğiniz Windsor dolaplarınızın tamamı için Kartal servisimiz yanınızda. Şubemiz tarafından tamir edilen tüm dolaplar 1 yıl garantilidir. Orijinal parçalar ile kalıcı çözümler sunuyoruz.

Kartal Windsor Bulaşık Makinesi Servisi

Windsor bulaşık makineniz çalışmıyor ise elinizde bulaşık yıkamak zorunda değilsiniz. İlçenin ilk tamir firmalarından biri olarak siz değerli Windsor bulaşık makinesi kullanıcılarına en hızlı çözümleri üretiyoruz. Teknik servis araçlarımızın her biri son derece donanımlıdır. Bu imkanlar dahilinde cihazınızı taşımadan tamir edebiliyoruz. Kartal Windsor servisi arayarak sorunlu bulaşık makinenizi en kısa sürede tamir ettirebilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Kartal, İstanbul Anadolu yakasının denize kıyısı olan ilçelerinden biridir ve kıyı şeridi oldukça uzundur. E-5 karayolunun ortadan ikiye böldüğü bir ilçedir. Bizler Windsor servisi olarak Kartal ilçesinin tamamına hizmet veriyoruz. Windsor bulaşık makinesi kullanıyor ve Kartal ilçesinde ikamet ediyorsanız herhangi bir arıza durumunda bizi hemen arayın.

Yakacık Windsor Servisi

Yakacık mahallesinde ikamet eden komşularımıza Windsor servis, bakım ve montaj desteği veriyoruz. Arızalı Windsor marka beyaz eşyalarınız için Kartal şubemizi dilediğiniz zaman arayarak tamir ve bakım desteği alabilirsiniz.

Call Now ButtonServisi Ara !