İçeriğe geç

Kartal Vestel Servisi

Kartal Vestel servisi, uzman teknisyenleri ile Vestel cihazlarınız için teknik servis hizmeti sunuyor. Kaliteli bir onarım için sabit hatlardan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Beyaz eşya ve klimalar için profesyonel bir onarım talep edenlerin ihtiyaçlarını karşılayan Kartal Vestel, bölgedeki en eski teknik servis firmalarından biridir. Vestel çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın için beyaz eşya bölümünden servis talebinde bulunabilirsiniz. Vestel klima kullanıcıları da soğutma bölümünden destek alabilir.

Kartal Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

kartal vestel servisi

Vestel çamaşır makinenizle ilgili tüm arızalar için Kartal şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan Kartal şubemiz sizlere 1 yıl garantili çamaşır makinesi onarım hizmeti sunuyor. Vestel çamaşır makinenizin teknik arızalarını, lastik değişimlerini veya kurulumlarını dilediğiniz zaman arayarak yaptırabilirsiniz. Firmamız sektörün en eski tamircilerinden biridir. Kartal Vestel servisi arayarak tamir ettiremeyeceğiniz bir çamaşır makinesi olamaz. Cihazın arızası ne olursa olsun bizleri arayarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri talep edebilirsiniz.

Kartal ilçesinde ikamet ediyor ve Vestel çamaşır makinesi kullanıyorsanız doğru yerdesiniz. Şubemizde tüm modellerin yedek parçaları mevcuttur.

Kartal Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Şık ve modern tasarımları ile bulaşık makinesi kullanıcılarının ilk tercihi olan Vestel bulaşık makineleri için tamir hizmeti veriyoruz. Su akıtan, temiz yıkamayan, sigorta attıran tüm Vestel cihazlarınız için profesyonel onarım hizmeti sunuyoruz. Bulaşık makinesi tamirinde uzman Vestel teknik servisimiz donanımlı servis araçları ile Vestel bulaşık makinenizin sorunlarını yerinde tamir ediyor.

Vestel bulaşık makineniz suyunu alıyor fakat yıkamaya geçmiyorsa ana motorunu ve basınç grubunu kontrol etmek gerekir. Bu iki parçanın da ölçümü için Kartal Vestel servisi arayarak net teşhis koydurabilirsiniz. Her iki parçanın da değişimi yerinde yapılır ve değişen parça 1 yıl garantilidir.

Kartal Vestel Buzdolabı Servisi

Geniş hacimleri ve enerji tasarruflu modelleri ile büyük beğeni toplayan Vestel buzdolapları için servis desteği sunuyoruz. Garanti süresi geçmiş olan Vestel buzdolabınızı en uygun fiyata ve yerinde tamir ettirmek için şimdi Kartal Vestel servis şubesini arayın. Aynı gün içinde tamir hizmeti talep edebilirsiniz.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 1 Average: 5]
Servisi Ara !