Fikirtepe Arçelik Servisi

ilebayraktarservisim

Fikirtepe Arçelik Servisi

Fikirtepe Arçelik Servisi

Beyaz eşyalarınız bozulduğunda kaliteli hizmet alabileceğiniz işletmeler aramaya başlarsınız. Fikirtepe Arçelik Servisi hizmetimiz sayesinde, sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Ürünlerinizin en kısa sürede hangi bölgelerinde sorunlar olduğunu tespit ediyoruz ve hızlı bir tamir gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi en sağlıklı şekilde gerçekleştirerek, onların mutlu olmasını sağlıyoruz.

Fırın ve Ocaklarda Sık Yaşanan Bozukluklar

Evlerinizdeki beyaz eşyalarınız arasında yer alan fırın ve ocaklarda en sık karşılaşılan bozukluklar arasında:

  • Cihazın ısınmaması,
  • Aydınlatma lambasının yanmaması,
  • Eşit pişirmemesi,
  • Ateşlenme kıvılcımı çıkartmaması,
  • Ocak gözlerinin düzgün çalışmaması sayılabilir.

Bu durumlar günlük işlerin aksamasına neden olacağı için en kısa sürede düzeltilmelidir. Değiştirilmesi gereken parçaların değişimini, temizliğini ve bakımını yapan işletmemiz, müşterilerimize en iyi şekilde beyaz eşya tamiri hizmeti vermektedir.

Beyaz Eşya Alma Masrafından Kurtulun

Herhangi bir beyaz eşyanızda yanınızda olan işletmemiz Fikirtepe Arçelik Servisi sayesinde, artık bozulan beyaz eşyalarınız canınızı sıkmayacak. Kısa sürede, bilgili personelimiz tarafından düzeltilerek eski çalışma performansına dönecek olan ürünlerinizi uzun süreler boyunca kullanabileceksiniz. Tekrar beyaz eşya alma masrafından kurtularak, aile bütçenizi sarsmayacaksınız. Ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Her Beyaz Eşyanızı Tamir Ediyoruz

Kaliteli yedek parça hizmetimizi sağlayarak, beyaz eşya tamiri gerçekleştirdiğimiz işletmemiz Fikirtepe Arçelik Servisi buzdolaplarınızdan ocaklarınıza, kurutma makinelerinizden fırınlarınıza, bulaşık makinelerinizden çamaşır makinenize kadar geniş bir alanda hizmet vermektedir. Gerekli olan incelemeler yapıldıktan sonra müşterilerimize hizmet fiyatı hakkında bilgi verilmekte, hangi bozuklukların yaşandığı aktarılmaktadır.

Rutin Bakımın Önemi

Evinizdeki beyaz eşyalarınızın rutin bakımını ve onarımını sağladığınız sürece, bozulma oranları bir o kadar azalmaktadır. Bozuk olduğu halde çalışmaya devam eden ürünlerde zaman içerisinde geri dönüşü olmayan arızalar meydana gelebilir. Bu duruma önlem olarak Fikirtepe Arçelik Servisi işletmemizden bakım hizmeti de alabilirsiniz. Bazı küçük onarımları da gerçekleştirerek beyaz eşyalarınızın performansını artırarak daha uzun süre kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Hem beyaz eşya masrafından hem de büyük arızalar yaşamadan çamaşır makinenizi, buz dolabınızı en iyi şekilde kullanma imkanına ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServisi Ara !