Elektrik Süpürgesi Servisleri

Elektrik Süpürgesi Tamiri ve Toz Torbaları

Elektrik süpürgeniz için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Süpürgenizin tüm arızaları için bizi 0216 527 62 72 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Elektrik süpürgeleri yerinde tamir olmaz. Çok detay parçaları olduğu için atölye ortamında tamir edilir. Atölyeye alınan cihazınızın tamiri yapıldıktan sonra tüm bakımları ve temizliği yapılır. Sizin süpürgeniz için zahmet etmenize gerek yok. Servisimiz süpürgenizi evinizden alıp evinize bırakıyor. Ödemeyi tamirden sonra yerinde yapabilirsiniz. Kredi kartı geçerlidir. Kaliteli bir süpürge tamiri için bizi şimdi arayın. Tüm modeller için parça değişimi yapıyoruz. Orijinal parçalar ile kaliteli onarım için bizi hemen arayın.

Elektrik süpürgeniz için yapılan onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili süpürge tamiri için şubemizi hemen arayın. Sektörün en eski teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyoruz. İşlem bitiminde size verilen form ile 1 yıl garantiniz olacaktır. Garanti kapsamındaki cihazarın servis önceliği vardır. Tamir edilmek üzere atölyeye alınan cihazınızın bakımlarını eksiksiz yapıyoruz. Filtre değişimi ve torba montajı yapıyoruz. Elektrik süpürgeniz geldiği zaman hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik servis hizmeti veren firmamıza süpürge tamiri hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Servisimiz kesintisiz hizmet veriyor. Profesyonel ve kaliteli bir onarım için bizi hemen arayın. Semtiniz neresi olursa olsun süpürgenizi aynı gün içinde evinizden aldırıyoruz. Merkez atölyemizde süpürgeniz en geç 1 gün içerisinde tamir olur ve ertesi gün size teslim edilir.

Eve Toz Torbası Teslimatı

Toz torbanız bittiğinde telefon açmanız yeterli olacaktır. 0532 205 10 41 numaralı telefondan bizi arayarak toz torbası sipariş edebilirsiniz. 3 kat sentetik kumaştan üretilen kaliteli toz torbalarını kapınıza kadar getiriyoruz. Toz torbası fiyatları hakkında bilgi almak ve toplu sipariş için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. İsterseniz Whatsapp üzerinde de sipariş verebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasına aynı gün içinde elden teslimat yapıyoruz. İstanbul dışındaki müşterilerimize MNG kargo ile aynı gün içinde kargo ediyoruz. Facebook ve Instagram üzerinde sayfaları bulunan firmamız Türkiye’nin dört bir yanına yıllardır satış yapıyor. Torbalarımız kaliteli ve dayanıklıdır. Kutu içerisinde 5 adet (bazı modellerde 4 adet) torba bulunur.

Call Now ButtonServisi Ara !