İçeriğe geç

Dudullu Profilo Servisi

Dudullu Profilo servisi firmamız bölgedeki en eski tamir firmalarından biridir. Yıllardır sektörde hizmet veren ustalarımız ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çalışmayan tüm Profilo cihazların tamiri için servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Kaliteli ve garantili bir Profilo servisi için hemen arayın.

Beyaz eşya, elektronik eşya ve küçük ev aletleri hayatımızı kolaylaştıran araçlar olup zamanımızın bize kalmasını sağlamaktadır. Otomatik olan bu ev eşyaları ile soğuk su içebilmekte, yorulmadan çok çamaşır ve bulaşık yıkayabilmekte, evlerimizi tozsuz şekilde süpürmekte, doğrama, sıkma ve daha pek çok şekilde bu ürünlerden faydalanmaktayız

Marka Profilo Olursa

Hayatımızı kolaylaştıran bu araçların markası Profilo olunca daha dayanıklı ve uzun süre kullanmaktayız. Belli bir süre ya da yanlış bağlantı gibi pek çok nedenle arızalanan bu ürünlerinizi Dudullu Profilo servisi firmasında tamir ettirebilirsiniz.

Dudullu Profilo Buzdolabı Servisi

dudullu profilo servisi

Profilo buzdolabı arızaları için taşımadan çözüm üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun buzdolabı asla taşınmaz. İçindeki yiyecekler bozulmadan Profilo buzdolabınızı tamir ettirmek için servisimizi hemen arayın. Yıllardır Ümraniye ilçesinde teknik servis hizmetleri veriyoruz. Dudullu Profilo servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayarak arızalı buzdolabınızı tamir ettirebilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biriyiz. Profilo dolabınız kaç yıllık olursa olsun tamirini yapabiliyor ve onarım sonrası sizlere 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili Profilo buzdolabı tamiri için sabit hattımızı dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Hizmet Bölgemiz

İstanbul ili Dudullu mahallesinden hizmet veren firmamız Dudullu Profilo servisi adı altında yasal hizmet vermekte olup çevre mahallelerde de profilo teknik servis olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşlemler sonrası adınıza fatura düzenlenir.

Teknik Servis Hizmet Alanımız

Tüm Profilo marka ürünler arasında;

  • Süpürge
  • Buzdolabı
  • Çamaşır makinası
  • Klima
  • Bulaşık makinası
  • Küçük ev aletleri
  • Saç kurutma makinası gibi ürünlerin tadilatını yapmaktayız. Ayrıca montaj hizmeti de veriyoruz.

İletişim

Öncelikli olarak Profilo markası olmak üzere diğer marka ürünlerinde onarım işlerini, yedek parça değişimlerini başarı ile yapan firmamız Dudullu Profilo servisi bahsi geçen ürünlerin bakım ve onarımlarını destek teknik personeli ile kısa sürede yeniden çalışır hale getirir. İhtiyaç durumuna göre yerinde veya iş yerimizde tamirat yapan firmamız ile iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !