Cevizli Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Cevizli Siemens Servisi

Cevizli Siemens servisi, tüm Siemens modelleri için tamir desteği veriyor. Çalışmayan tüm Siemens cihazlarınız için gün içinde tamir desteği almak istiyorsanız bizi hemen arayın. Firmamızda tüm modellerin onarımları yapılmaktadır. Siemens cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun tamiri mümkün. Sektördeki en tecrübeli ustalar ile çalışan firmamız sorunları 1 yıl garantili olarak yerinde gideriyor.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın e18 hata kodu vermesidir. Sizin de Siemens çamaşır makinesi e18 arıza kodu veriyorsa bizi arayarak tamirini yaptırabilirsiniz. 1 yıl garantili Siemens çamaşır makinesi tamiri için hemen arayın. Cevizli Siemens servisi olarak tüm Siemens hata kodlarını taşımadan yerinde tamir ediyoruz. E18 arıza kodu cihazınız suyunu boşaltmadığı zaman çıkar. Bu durumda da ilk olarak pompa değişimi yapılması gerekir. Cihazınızın modeli ne olursa olsun bu arızalar için asla taşınmaz.

Siemens Klima Servisi

Klima tamirinde uzman kadromuz ile Siemens split klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Servisimiz bünyesinde çalışan klimacı ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Sizde işini severek ve büyük bir titizlikle yapan ustalar ile çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz. Klima montaj ekipleri bulunan Cevizli Siemens servisi Kartal ve Maltepe ilçelerinde Siemens klima tamir desteği sunuyor.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !