Cevizli Altus Servisi

ilebayraktarservisim

Cevizli Altus Servisi

Cevizli Altus servisi, Maltepe ve Kartal ilçelerinde Altus servis hizmetleri sunuyor. Yerinde ve garantili Altus beyaz eşya, klima onarımı için bizi hemen arayın. İşinin ehli teknisyenlerimiz ile sizlere kusursuz bir onarım hizmeti sunuyoruz. Üstelik firma olarak yaptığımız tüm işlemlere 1 yıl da garanti veriyoruz. Garanti belgesini evinizde düzenliyor ve garanti süresi içinde arıza tekrarı olan cihazlarınıza mağdur olmamanız için servis önceliği veriyoruz. Ekonomik fiyata Altus teknik servis için doğru şubedesiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan Altus buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ediyoruz. Üstelik dolabınızın arızası ne olursa olsun taşımadan onarım yapıyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir ve tüm arızaları gözü kapalı yapacak tecrübeye sahiptir. Şube olarak ustalarımıza sunduğumuz teknik imkanlar ile sizlere daha hızlı çözümler sunabilmeleri için destek oluyor.

Altus buzdolabınız ses yapıyor, su akıtıyor veya su akıtıyor ise sakın ihmal etmeyin. Soğutma komple gidene kadar onarım yaptırmayan kullanıcılardan olmayın. Bu hata hem tamir masrafını artırabilir hem de onarım süresini uzatabilir. Arıza olduğunda dolabınız alarm verecektir. Kapatıp açıp dolabı da kendinizi de kandırmayın. Her arıza için servis şarttır. Fişi çekilen dolaplar sadece geçici çözümdür. Sadece bloklanma arızalarında işe yarayan bu pratik çözümü her arıza için yapmak büyük bir hatadır. Aklınıza takılan hatalar için Cevizli Altus servisi dilediğiniz zaman arayarak teknik bilgi alabilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !