Çekmeköy Baymak Servisi

ilebayraktarservisim

Çekmeköy Baymak Servisi

Çekmeköy Baymak servisi, Baymak kullanıcıları için yerinde servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Baymak marka cihazların tamir, bakım ve kurulumları için bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun çözüm üretebiliyoruz. Özellikle kombi gibi resmi işlemleri ulan cihazların değişimi oldukça uğraştırıcı ve pahalıdır. Bu yüzden onarım her zaman daha avantajlı olmuştur. Baymak kombiniz ne kadar eski olursa olsun tamiri mümkündür. Yeni kombi masrafına girmeden önce bizleri arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Fiyatlarımız son derece ekonomiktir.

Baymak Klima Servisi

Son çıkan tüm teknolojileri cihazlarına uygulayan Baymak markasının en yeni model inverter klimaları için servis desteği veriyoruz. Enerji tasarruf özellikli klimanızdaki tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak servis desteği isteyebilirsiniz. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile tüm Baymak klima modelleri için onarım hizmeti sunan Çekmeköy Baymak servisi haftanın 7 günü sizlerin yanında. Yaşadığınız sorunlara pratik ve kalıcı çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bölgedeki en eski Baymak servisi olarak sizlere kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Baymak klima bakımında neler yapılıyor?

Klima bakım işleminde öncelikle gaz ölçümü ve kaçak kontrolü yapılır. Peteklerin ve fanın temizliği kimyasal bir ilaçla yapılır ve klima bakımı sonrası ortam 2 saat kadar havalandırılır. Sensör ölçümü, gerekirse değişimi yapılır. Ayrıca petek filtreleri ilaçlı su ile yıkanır ve yırtık varsa değiştirilir. Sizlerde Baymak klimanıza kaliteli bir yıllık bakım hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

1 yorum

Maltepe Baymak Servisi, 0216 388 06 33, Baymak ServisYayın tarihi10:37 am - Kas 14, 2022

[…] Çekmeköy Baymak Servisi […]

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonServisi Ara !