İçeriğe geç

Çekmeköy Baymak Servisi

Çekmeköy Baymak servisi, Baymak kullanıcıları için yerinde servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Baymak marka cihazların tamir, bakım ve kurulumları için bizleri arayarak teknik destek talep edebilirsiniz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun çözüm üretebiliyoruz. Özellikle kombi gibi resmi işlemleri ulan cihazların değişimi oldukça uğraştırıcı ve pahalıdır. Bu yüzden onarım her zaman daha avantajlı olmuştur. Baymak kombiniz ne kadar eski olursa olsun tamiri mümkündür. Yeni kombi masrafına girmeden önce bizleri arayarak onarım desteği alabilirsiniz. Fiyatlarımız son derece ekonomiktir.

Çekmeköy Baymak Kombi Servisi

Baymak kombi modelleri için hem bakım hem onarım hemde montaj hizmetleri veriyoruz. Çekmeköy Baymak servisi şubemizi arızalı Baymak kombiniz için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile her zaman sizlerin yanındayız.

En yoğun kombi sezonu Eylül ayından Haziran ayına kadar devam eden süreçtir. Bu tarihler arasında hızlı ve yerinde kombi tamir hizmeti almak neredeyse imkansız. Fakat bizler kendi bölgemizden dışarı çıkmıyor ve Çekmeköy ilçesinde en hızlı çözümleri üretiyoruz. Baymak kombi modellerinin tamamı için bizi hemen arayın.

Çekmeköy Baymak Klima Servisi

Son çıkan tüm teknolojileri cihazlarına uygulayan Baymak markasının en yeni model inverter klimaları için servis desteği veriyoruz. Enerji tasarruf özellikli klimanızdaki tüm teknik sorunları bizimle paylaşarak servis desteği isteyebilirsiniz. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları ile tüm Baymak klima modelleri için onarım hizmeti sunan Çekmeköy Baymak servisi haftanın 7 günü sizlerin yanında. Yaşadığınız sorunlara pratik ve kalıcı çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bölgedeki en eski Baymak servisi olarak sizlere kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Baymak klima bakımında neler yapılıyor?

Klima bakım işleminde öncelikle gaz ölçümü ve kaçak kontrolü yapılır. Peteklerin ve fanın temizliği kimyasal bir ilaçla yapılır ve klima bakımı sonrası ortam 2 saat kadar havalandırılır. Sensör ölçümü, gerekirse değişimi yapılır. Ayrıca petek filtreleri ilaçlı su ile yıkanır ve yırtık varsa değiştirilir. Sizlerde Baymak klimanıza kaliteli bir yıllık bakım hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !