İçeriğe geç

Bostancı Klima Servisi

Bostancı Klima Servisi olarak bizler, klimanızda karşılaşacağınız tüm arıza tamiri ve bakım ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermekteyiz. 

Bostancı Klima Servisi; klima tamiri, klima montajı, klima bakım-onarım işlemleri ve daha pek çok farklı hizmet sunmaktadır. Whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Aynı Gün ve Yerinde Servis – Kredi Kartıyla Ödeme İmkanı!

 

 

 

Bölge Ara

 

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

HEMEN ARA

0216 388 83 88

 

Bostancı Klima Bakımı

Klimanızın periyodik bakımını yaptırmadıysanız daha fazla geç kalmayın. Bostancı klima servisi olarak tüm klima modelleri için bakım, montaj ve onarım hizmetleri veriyoruz. Periyodik bakımı yapılmayan klimalar performanslı çalışmadığı için otomatiğe girmez daha fazla elektrik harcar. Ayrıca bakımsız klimaların arıza verme olasılığı çok daha yüksektir. Bostancı servisimizde çalışan klima ustalarımızın her biri işinin ehli kişilerdir ve onarımları yerinde yapacak beceriye sahiptir. Klima bakımı size büyük avantaj sağlayacak ve var olan klimanızın daha uzun çalışmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca klima bakımının elektrik faturasında tasarruf sağladığını biliyor muydunuz?

Call Now ButtonServisi Ara !