İçeriğe geç

Bostancı Bosch Servisi

Bostancı Bosch servisi, konusunda uzman teknisyenler ve donanım imkanları ile sizlere yerinde onarım sunuyor. Arızalı cihazlarınızı en kısa sürede tamir ettirmek istiyorsanız Bostancı şubemizi hemen arayın. Servisimizde yapılan tamirler ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Bosch beyaz eşya ve klima servisi için doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz teknik imkanlar sayesinde sizlere hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Bosch cihazların yedek parçalarına sahip firmamız sizlere en hızlı çözümleri sunuyor. Yaşadığınız tüm teknik sorunların çözümünü yerinde yapacak ekipman ve donanıma sahibiz. Profesyonel ustalarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Bostancı Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Kurutma makineleri artık her evin ihtiyacı haline geldi. Fakat kurutma makinesi kullanıcılarının çoğu cihazın dilinden anlamıyor. Cihaz uyarı verdiğinde durup tekrar çalıştırıyor ve bakımlarını aksatıyorsunuz. Cihaz arıza durumunda elbette ısıtma yaptığı sürece işinizi görecektir. Kurutma makinenizde arıza olduğunda tekrar çalışması cihazı kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Arızanın daha fazla parçaya zarar vermesini istemiyorsanız herhangi bir arıza durumunda kontrol için Bostancı Bosch servisi hemen arayın.

Bosch kurutma makinesi için periyodik bakım şart mı?
Yıllardır insanların alışamadığı ve gereksiz bulduğu kurutma makinesi bakımı maalesef şarttır. Sizlerin kullanıcı olarak yapabileceği bakım cihazın sorununu çözmez ama kısa sürede arıza vermesini engeller. Filtre ve su kabı temizliği düzenli yapılmayan Bosch kurutma makinesi büyük masraflar açabilir. Ortalama 2 yılda bir yapılan bakım işlemi sayesinde Bosh kurutma makinenizi uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bostancı Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

bostancı bosch servisi
bostancı bosch servisi

Bulaşık makinenizin tüm sorunlarını gün içinde gidermek ve arızalı bulaşık makinenizi aynı gün içinde kullanabilmek için bizi hemen arayın. Bostancı Bosch servisi olarak bölgede ikamet eden bulaşık makinesi kullanıcılarına en kısa sürede çözümler üretiyoruz. Bulaşık makinenizin modeli veya arızası ne olursa olsun bizleri arayarak hızlıca çözüme kavuşabilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Bosch bulaşık makinesi arızalarına yerinde çözümler sunuyoruz. Yaşadığınız arızaların her biri yerinde çözülebilir. Servis olarak onarımını yaptığımız bulaşık makinelerine 1 yıl da garanti veriyoruz.

Bosch bulaşık makinesi su boşaltmıyor ise cihazın tabanında yer alan filtreleri sökün ve temizleyin. Filtrenin pompaya giden kısmında küçük bir pompa deliği göreceksiniz. Eğer bu delikte cam, çekirdek ve benzeri şeyler gördüğünüzde temizleyin. Pompa buradaki suyu dışarı atıyor ve pompadan geçemeyen parçalar çalışmasına engel olur.

Bostancı Bosch Buzdolabı Servisi

Ülkemizde en çok tercih edilen buzdolabı markalarından biri olan Bosch’un tüm modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Bosch buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya sadece bir bölümü soğutuyor ise yapmanız gereken tek şey vakit kaybetmeden servisimizi aramak. Bostancı Bosch servisi olarak arızalı dolapları en kısa sürede tamir ediyoruz. Arızası ne olursa olsun buzdolabınızı taşımıyoruz. Motor değişimi, kart değişimi, rezistans değişimi gibi tüm can damarı diye tabir ettiğimiz parçaların değişimlerini yerinde yapıyoruz.

Bosch buzdolabınızda arızalı olarak tespit ettiğimiz ve değişimini yaptığımız parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl içinde aynı parça tekrar arızalanır ve kullanıcı hatası görülmezse ücretsiz değişimi yapılır. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için Bostancı Bosch servisi hemen arayın. Bostancı şubemiz haftanın 7 günü servis desteği sunuyor.

Buzdolabı arızalarında hız önemli konudur. İçindeki yiyecekleri korumak, kötü kokmasını önlemek ve dolabın daha uzun ömürlü çalışması için bizleri arayabilirsiniz. Gün içinde onarım desteği veren servisimiz Bostancı bölgesine en kısa sürede onarım desteği veriyor. Yaşadığınız buzdolabı sorunlarını hızlıca tamir edecek ekipmanlara sahibiz. Ayrıca donanımlı servis araçlarımız sayesinde dolaplarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz.

Bostancı Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşyaların tamamı için tamir hizmeti veren firmamızda özellikle Bosch çamaşır makineleri gün içinde tamir edilir. Kazan arızaları hariç tüm işlemleri yerinde giderebiliyoruz. Eğer Bosch çamaşır makineniz çok eski bir model değilse kazan değişimini de yerinde yapabiliyoruz. Bu duruma makinenin bulunduğu yerde etki edebiliyor.

Bosch çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza E18 hata kodudur. Bu kod cihazın suyunu boşaltamadığını gösterir. Bu durumda son kullanıcı olarak yapmanız gereken pompa temizliğidir. Fakat pompadan pislik çıkmazsa pompanın ölçümü yapılmalıdır. Eğer sizinde Bosch çamaşır makinenizin ekranında E18 arıza kodu görünürse Bostancı Bosch servisi arayarak gün içinde tamir ettirebilirsiniz.

İstanbul Bosch Servis Şubelerimiz

Bu sayfayı PUANLA
[Total: 0 Average: 0]
Servisi Ara !