Bostancı Ariston Servisi

ilebayraktarservisim

Bostancı Ariston Servisi

Bostancı Ariston servisi, konusunda uzman teknisyenleri ile sizlere yerinde ve garantili onarım desteği sunuyor. Arızası ne olursa olsun tüm Ariston cihazlar için Bostancı şubemizden teknik yardım alabilirsiniz. Bizler konusunda uzman ustalarımız ile sizlere ekonomik fiyatlara kusursuz hizmetler sunuyoruz. Bu yüzden herhangi bir Ariston cihazınız arızalanırsa onu çöpe atmadan önce bizi çağırın. Cihazın durumuna göre sizi en doğru şekilde yönlendirelim ve sizde tasarruf edin.

Bostancı Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Gün içinde Ariston buzdolabı tamiri için Bostancı şubemizi hemen arayın. Sizlere 1 yıl garantili ve yerinde servis hizmetleri sunuyoruz. Buzdolabı arızalarınızı uygun fiyata tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bostancı servisimizde çalışan ustaların her biri işinin ehli kişilerdir. Servis olarak ustalarımıza sunduğumuz imkanlar ile yaşadığınız sorunları uygun fiyata, yerinde giderilmesini sağlıyoruz. Üstelik servis olarak her zaman yaptığımız işin arkasındayız. Bostancı Ariston servisi olarak her zaman siz Ariston kullanıcılarının yanındayız. Ariston buzdolabınız hakkında merak ettiklerinizi Whatsapp hattımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

Bostancı Ariston Kombi Servisi

Ariston kombiler sektörde büyük bir yer oluşturuyordu. Fakat Ariston firması ülkeden çekilme kararı alınca sadece mağazaların elinde kalan cihazlar satılıyor. Fakat bu zamana kadar çok kullanıcı Ariston markasını tercih etti ve halen evinde Ariston kombi modellerini kullanıyor. Biz Bostancı Ariston servisi olarak bölgemizde ikamet eden Ariston kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım, montaj ve periyodik bakım hizmetleri veriyoruz.

Bostancı Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston firması beyaz eşyalarda insanları buzdolabı modelleri ile cezbetti. En yüksek buzdolabı modellerini ülkemizde getirdi. Hatta inox teknolojisi ile bir çok beyaz eşya kullancıısı Arisyon sayesinde tanıştı. Ariston bir çok yenilik ile ülkemizdeki diğer markalarla ciddi anlamda rekabet etti. Bizler Ariston beyaz eşyaları özel servis olarak tamir ediyoruz. Fakat kullandığımız tüm yedek parçalar kesinlikle orijinaldir. Bu sayede yaptığımız işlere ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Ariston cihazlarınız için bizden servis talep edebilirsiniz. Firma olarak tüm Ariston cihazların onarımlarını yerinde yapıyoruz. Asla cihazlarınızı taşımıyoruz.

  • Ariston çamaşır makinesi servisi
  • Ariston bulaşık makinesi servisi
  • Ariston kurutma makinesi servisi
  • Ariston buzdolabı servisi
  • Ariston derin dondurucu servisi

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !