Beykoz Buzdolabı Servisi

ilebayraktarservisim

Beykoz Buzdolabı Servisi

Beykoz buzdolabı servisi, buzdolabı tamirinde uzman kadrosu ile sizlere yerinde ve garantili tamir hizmeti sunuyor. Markası ne olursa olsun tüm buzdolabı modelleri için servis hizmetleri veriyoruz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olarak buzdolabınız ne kadar eski olursa olsun yedek parça desteği sağlıyoruz. Konusunda uzman teknisyenlerimiz ile sizlere yerinde çözüm üretiyoruz.

Beykoz Arçelik Buzdolabı Servisi

beykoz arçelik buzdolabı servisi

Beykoz ilçesinde yıllardır tamir ve bakım hizmetleri sunan firmamız Arçelik buzdolabı modelleri için yerinde teknik destek sunuyor. Arçelik buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için Beykoz buzdolabı servisi şubemizi hemen arayın. Beykoz şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm Arçelik buzdolabı modelleri için 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili Arçelik buzdolabı tamiri için bizi hemen arayın.

  • Arçelik buzdolabı soğutmuyor
  • Arçelik buzdolabı ses yapıyor
  • Arçelik buzdolabı sigorta attırıyor
  • Arçelik buzdolabı koku yapıyor
  • Arçelik buzdolabı kapısı kapanmıyor

Arçelik buzdolabı modelleri en çok tercih edilen markaların başında gelir. Bunun en büyük sebebi yerli üretim olmasıdır. Ülkemizde üretildiği için satış sonrası destek ve yedek parça tedarik aşamasında asla zorluk yaşamazsınız. Profesyonel teknisyenlerimiz ile Beykoz ilçesinde ikamet eden Arçelik dolap kullanıcılarına biz de servis olarak en hızlı çözümleri üretiyoruz.

Arçelik buzdolabınızın sorunu ne olursa olsun asla dolap taşımayız. Gaz şarjı, motor değişimi, ana karta revizyonu gibi tüm işlemler yerinde yapılır.

Beykoz Ariston Buzdolabı Servisi

2018 yılında ülkemizden çekilen Ariston markasına ait tüm buzdolabı modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Arızalı Ariston buzdolabınızı gün içinde tamir ettirebilmek için bizi hemen arayın. Şubemiz tarafından tamiri yapılan tüm Ariston cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !