Beyaz Eşya Servisi

Bayraktar Servis olarak biz, İstanbul Beyaz Eşya Servisi olarak verdiğimiz hizmetlerle sizlerin tamir ihtiyaçlarına kusursuz hizmet sunuyor ve İstanbul Anadolu Yakası’ndaki tüm ilçelerde, her türlü marka beyaz eşya sorunlarında sizlere destek olmayı hedefliyoruz.  

Bir yıl içerisinde yüz binlerde beyaz eşya, tamir ihtiyacı nedeniyle teknik servislere gönderilmektedir. Beyaz eşya fiyatlarındaki yüksek oranlar, uzun ömürlü kullanım isteği ve daha pek çok nedenden dolayı, bir eşyayı tamir ettirmek, yenisini satın almaktan daha mantıklıdır. Beyaz eşya bakım ve onarım işlemlerini, profesyonel teknisyenler, 1. Sınıf kalitedeki parça temini, hızlı ve garantili servis imkanı sunan teknik servislere emanet etmek; eşyaların ömrünü uzatabildiği gibi aynı zamanda kalıcı hasara neden olacak durumların düzeltilmesi, engellenmesi ve aynı zamanda daha sağlıklı bir kullanım oluşması için gereklidir.  

Servis talep etmek için 0216 388 83 88 telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilir. Eğer mobil cihazlar üzerinden bizlere ulaştıysanız, ekrandaki “Tıkla Ara” hizmetimizle anında bizlere ulaşabilirsiniz.  

Bizler; beyaz eşya tamiricisi arayışında olan siz kullanıcılarımızın; uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet almak istediğinin farkında olarak, tüm çalışma politikamızı, cihazların uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanıma sahip olması için oluşturuyoruz.  

Beyaz Eşya Servisi Olarak Çalışma Kapsamımız;  

 • Beyaz eşya tamiri  
 • Beyaz eşya bakımı  
 • Beyaz eşya parça değişimi  
 • Beyaz eşya yerinde onarım hizmeti 
 • Beyaz eşya için aynı gün servis hizmeti 
 • 1 yıl garanti 

Beyaz Eşya Servisi olarak verdiğimiz hizmette, tam donanımlı bir tamir sunuyoruz. Teknisyenlerimiz sizler bize ulaştıktan sonra aynı gün içerisinde ve yerinde onarım hizmeti sağlıyorlar. Böylece yapılan işlemleri takip edebiliyor, yerinde onarım yapılamayacak işlemlerde ise detaylı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Tamir hizmeti kapsamında ise; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrik süpürgesi gibi elektrikli ev aletleri, fırın, dern dondurucu ve daha pek çok farklı ürününüz için garantili hizmet imkanı sunuyoruz.  

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi 

16 yıllık tecrübemizle tamir hizmeti verdiğimiz birçok hane, eşyalarını uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanmışlardır. Deneyimli teknisyenlerimiz; 5-15 yıllık tecrübeleriyle eşyalarınızdaki sorunları kısa sürede tespit edecek ve onarımlarını gerçekleştireceklerdir. Müşteri memnuniyetine önem veren politikamız nedeniyle, sizlere istediğiniz ölçüde bilgilendirme yapılacak, servis sonrası danışabileceğiniz bir firma olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Ayrıca teknisyenlerimiz; yılların tecrübelerinin yanında teknik servis sertifikalarına ve gerekli eğitimlere de sahiplerdir. Beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilir, kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.  

Hızlı Beyaz Eşya Servisi  

Bayraktar Servis olarak bizler; gelen servis taleplerine aynı gün ve yerinde hizmet sunarak dönüş yapmaktan memnuniyet duyarız. Servis talep ettiğinizde; size yakın olan teknik servis ekibimiz, kısa süre içerisinde veya istediğiniz bir saat aralığında sizleri ziyaret edecek, adresinizde sorun tespiti ve beyaz eşya onarımı gerçekleştirecektir. Mümkün olan işlemlerin tamamı adresinizde gerçekleştirilecek, gerek görüldüğü takdirde sizlere detaylı işlem ve fiyatlandırma bilgisi yapılarak atölyemize götürülecektir. Hızlı servis sunmak için atölyemize götürülen cihazların da tıpkı yerinde onarılan cihazlar gibi hızlı ve profesyonel bir şekilde sorunlarından arındırılacaktır.  

Garantili Beyaz Eşya Servisi 

Beyaz eşya kullanıcılarının dikkat ettiği ve bizlerin de firma kuruluşundan itibaren önemsediğimiz bir konu olan Garantili Beyaz Eşya Servisi hizmetimizle, parça değişimleri ve tüm onarım işlemleri için sizlere 1 yıl garanti sunuyoruz. Garanti kapsamı ve çalışma sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizlerle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.  

Beyaz Eşya Bakımı  

Beyaz eşyalar, belirli bölümleri işlevlerini yitirecek duruma gelene kadar bekletilmektedir. Ancak beyaz eşya tamiri işlemlerinin yanında aynı zamanda buzdolabı, çamaşır makinesi vb. beyaz eşyaların periyodik bakımlarının gerçekleştirilmesi; tamir ihtiyacını en aza indirecek ve daha sağlıklı kullanım sağlayacaktır. Düzenli beyaz eşya bakımı tüm teknik servisler tarafından önerilmektedir. Teknik anlamda cihazların tüm mekanizma ve donanımsal bölümlerinin kontrol edilmesi, temizlenmesi gereken parçalarının özel temizleyici maddelerle temizlenmesi, aşınmış veya gevşemiş bölümlerin onarılması veya değiştirilmesi; eşyaların kullanım sürelerini uzatacaktır.  

Kredi Kartıyla Ödeme  

Bayraktar Beyaz Eşya Servisi olarak bizler; pos cihazlarımızdan kredi kartıyla ödeme yapabileceğiniz sistemi oluşturduk. İsterseniz nakit olarak, isterseniz kredi kartlarınızla beyaz eşya tamiri hizmetlerimizin tamamından yararlanabilirsiniz.  

Beyaz Eşya Servisi Önerileri / Kullanıcı Yorumları 

Beyaz eşya tamircisi olarak İstanbul Anadolu Yakası’nda verdiğimiz hizmetlerle sizlerin tüm teknik servis ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Deneyimli teknisyenlerimiz tarafından tamir edilen, parça değişimi gerçekleştirilen, periyodik bakımları yapılan beyaz eşyalar için aldığımız geri dönüşlerden bazılarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız:  

Abdullah Öztürk – Ümraniye  

Buzdolabımın motoru değişti çok hızlı, teşekkürler.  

Çiçek Ahkamoğlu – Kadıköy 

Fiyat-performans oranları çok yerinde. Çamaşır makinem çalışır duruma geldi kısa sürede teşekkürler.  

Hangi Markalara Hizmet Veriliyor?  

Teknik servis hizmetleri kapsamımızda tüm marka ve modeller için beyaz eşya tamiri, bakım ve onarım işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Aşağıdaki tablo içerisinden beyaz eşya markalarının tamamını görebilir, dilediğiniz cihazınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.  

Hizmetlerimiz

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

HEMEN ARA

0216 388 83 88

Aynı Gün Servis

Tüm arızalı cihazlar için aynı gün içinde servis hizmeti sunuyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile arızalı tüm cihazlar için acil tamir ve bakım hizmetleri veriyoruz.

1 Yıl Garanti

Firmamız tarafından tamir edilen tüm cihazlar için 1 sene parça ve işçilik garantisi veriyoruz. Garantili ve kaliteli bir tamir hizmeti almak için bizi şimdi arayın.

Bölge Ara

 1. Regal Beyaz Eşya Servisi

 2. Vestel Beyaz Eşya Servisi

 3. Altus Beyaz Eşya Servisi

 4. İndesit Beyaz Eşya Servisi

 5. Hoover Beyaz Eşya Servisi

 6. Profilo Beyaz Eşya Servisi

 7. Samsung Beyaz Eşya Servisi

 8. Arçelik Beyaz Eşya Servisi

 9. Ariston Beyaz Eşya Servisi

 10. Beko Beyaz Eşya Servisi

 11. Siemens Beyaz Eşya Servisi

 12. Bosch Beyaz Eşya Servisi

 13. Ferroli Beyaz Eşya Servisi

 14.  Protherm Beyaz Eşya Servisi

Call Now ButtonServisi Ara !