Ataşehir Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Ataşehir Siemens Servisi

Ataşehir Siemens servisi, konusunda uzman kadrosu ve donanımlı araçları ile siz ilçe sakinlerine gün içinde onarım desteği sunuyor. 1 yıl garantili Siemens servis için doğru yerdesiniz. Ataşehir şubemiz haftanın 7 günü Siemens beyaz eşyalar için teknik destek veriyor.

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, buzlanma yapıyor, aşırı ses çıkartıyor, sigorta attırıyor, alt bölme soğutmuyor şikayetlerinizi gün içinde gidermek ve büyük paralar harcamak istemiyorsanız Ataşehir siemens servisi hemen arayın. Servisimiz bünyesinde çalışan buzdolabı tamircileri işinin ehli kişilerdir. Sahip oldukları donanımlı servis araçları ile git gel yapmadan tek seferde arızayı yerinde gideriyorlar.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Kalitesi ile meşhur Siemens’in çamaşır makinelerine tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi arayarak Siemens çamaşır makinenizi tamir ettirebilirsiniz. Servisimizde sadece kazan arızaları atölyeye alınır. Atölyeye alınan Siemens çamaşır makineleri ortalama 1 hafta içinde teslim edilir. Servis olarak tamir edilecek bir durum varsa öncelik olarak tamir yoluna gidiyoruz. Onarımı olmayan veya sağlıklı çalışmayacağını düşündüğümüz parçaları değiştiriyoruz ve değişen parçalara 1 sene garanti veriyoruz. Ataşehir Siemens servisi, tüm Siemens çamaşır makinesi modellerini tamir edecek ekipman ve donanıma sahip.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !