Altunizade Bosch Servisi

ilebayraktarservisim

Altunizade Bosch Servisi

Altunizade Bosch servisi, Üsküdar ve Kadıköy ilçelerinde ikamet eden Bosch kullanıcılarına servis hizmeti veriyor. 1 yıl garantili Bosch teknik servis hizmeti almak için Altunizade şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm Bosch cihazları yerinde tamir edecek ekipman ve donanıma sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımıyor, sökmüyor yerinde tamir ediyoruz.

  • Altunizade Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Altunizade Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Altunizade Bosch Kurutma Makinesi Servisi
  • Altunizade Bosch Buzdolabı Servisi
  • Altunizade Bosch Klima Servisi
  • Altunizade Bosch Kombi Servisi
  • Altunizade Bosch Süpürge Servisi

Her cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda da servis hayati önem taşımaktadır. Yedek parça ve servis, beyaz eşyaların kullanım kalitesini artırmaktadır ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Çamaşır yıkama, bulaşık yıkama, yiyecek saklama, yemek pişirme ve uzun süre yiyecek saklama gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren beyaz eşyalar, hayatımızın bir parçasıdır. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın ve ocaklar, mutfağımızın en önemli ihtiyacıdır.

Altunizade Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch bulaşık makinesi arızalarını yerinde gideriyor ve cihazlarınızı taşımıyoruz. Profesyonel bir onarım istiyorsanız Altunizade şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bölgenin en eski firmalarından biri olarak tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Arızası ne olursa olsun en hızlı şekilde tamirini yapıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 yıl da garanti veriyoruz. Altunizade Bosch servisi firmamızda tüm modellerin yedek parçaları mevcuttur. Sizlerden gelen arıza bildirimlerine göre en uygun onarım parçaları ile geliyor ve tamiri yerinde yapıyoruz.

Altunizade Bosch Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise içindeki yiyecekler bozulacak diye hiç panik yapmanıza gerek yok. Altunizade Bosch servisi olarak sizlere en kısa sürede en ekonomik çözümleri biz sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun Bosch buzdolabınızı taşımadan, sökmeden yerinde tamir ediyoruz. Üstelik değiştirdiğimiz parçalara da 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Servis Hizmeti Önemlidir

Hayatımızın en değerli eşyalarından biri olan beyaz eşyalar, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Firmamız, beyaz eşya modeline uygun şekilde bakım, onarım ve tamirat işlemi gerçekleştirmektedir. Altunizade Bosch servisi konusunda müşteri hizmetlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Beyaz eşya hizmetimizin genel özellikleri şu şekildedir:

  1. Beyaz eşyanızın kullanım kalitesi artmaktadır.
  2. Arıza durumunda yedek parça destekli servis hizmeti, kısa sürede tamir imkanı sunmaktadır.
  3. İstediğiniz zaman servis ekiplerini arayabilirsiniz.

Servis olmadan, beyaz eşyaların uzun süre kullanımı imkansızdır. Bu konuda müşteri hizmetlerimiz 7/24 çözüm üretmektedir.

Servis Hizmetinden Nasıl Faydalanırsınız?

İşin ehli olan ve bu işi meslek edinmiş elemanlarımız, adresinizi, iletişim numaranızı, kimlik bilgilerinizi ve cihazla ilgili bilgileri, Altunizade Bosch servisi randevu işlemi esnasında almaktadır. Bütün bu bilgilerin doğru olması, zaman kaybını önleyecektir. Özellikle iletişim numaranız size ait olmalıdır ve size kolaylıkla ulaşmamızı sağlamalıdır. Online sitemizin müşteri hizmetlerinden ve iletişim numaralarımızdan randevu talep işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu Saatinde Ekibimiz Evinizde Olur

Randevu işlemini titizlikle gerçekleştiren profesyonel eleman kadromuz, randevu için adresinize geleceğinde ilk aşamada telefon açmaktadır. O anda işiniz çıktığı zaman, elemanlarımız yeni bir tarihe randevu almaktadır. Altunizade Bosch servisi işlemleri için istediğiniz zamana randevu alabilirsiniz.

Ekiplerimiz Öncelikle Cihazı Çalıştırmaktadır

Servis işlemi için evinize gelen elemanlarımız, ilk aşamada cihazı çalıştırmaktadır. Tamir işlemi esnasında yedek parça gerekirse, elemanlarımız servis aracında hazır olan yedek parçayı kullanmaktadır. Yedek parça montajı ve tamir işlemleri, cihazın sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir.

Servis işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, cihaz kullanılabilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Cihaz tamir işlemi veya montaj işlemi yerinde gerçekleştirilen bir işlemdir. Bazı durumlarda cihaz tamir atölyesine götürülebilir. Ancak genellikle cihaz yerinde tamir edilmektedir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !