Alemdağ Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Alemdağ Siemens Servisi

Alemdağ Siemens servisi, bölgedeki en eski beyaz eşya tamircilerinden biri olarak sizlere yerinde ve garantili tamir desteği sunuyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sallanan, sigorta attıran tüm Siemens cihazların tamiri için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Servisimiz tarafından yapılan tüm onarımlar 1 sene parça garantilidir. Garantili Siemens beyaz eşya tamiri için Alemdağ servisimizi hemen arayın.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makineniz çalışmıyor mu? Yerinde ve garantili Siemens çamaşır makinesi servisi için Alemdağ servisimizi hemen arayın. Alemdağ Siemens servisi, arızası ne olursa olsun sorunları yerinde çözecek ekipman ve donanımlı servis araçlarına sahibiz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Siemens cihazları yerinde tamir ediyoruz.

Zamana Karşı Yarışıyoruz

Herkes için zaman çok değerlidir. Servis hizmetinde de zamanı en iyi şekilde kullanan ekipler tercih edilmektedir. Deneyimli, tecrübeli ve işin ehli olan firma elemanlarımız, randevulu çalışmaktadır. Sizin için en uygun zamana randevu veren elemanlarımız, söz verilen zamanda adresinize ulaşmaktadır.

Pratik, etkili ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden Alemdağ Siemens servisi çalışanlarımız, randevu saatini aşağıdaki şartlara göre belirlemektedir:

  1. Olumsuz hava koşulları
  2. Trafik
  3. Adresin uzaklığı gibi konuları dikkate alarak söz vermektedir.

Bütün bu olumsuzlukları dikkate alan elemanlarımız, söz verilen zamanda adresinize ulaşmaktadır.

Nasıl Randevu Alınmaktadır?

Servis hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde pratik yöntemleri tercih eden elemanlarımız, Alemdağ Siemens servisi 7/24 randevu hizmeti sunmaktadır. Randevu için bizi aradığınız zaman;

  1. İletişim bilgileri,
  2. Adres bilgileri,
  3. Cihaz markası ve arıza konusunda bilgi vermeniz gerekir. Bu verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, sizin için en uygun zaman dilimine randevu veriyoruz.

Randevuya Gelmeden Telefon Açıyoruz

Ekibimiz, servis hizmetinde hızlı ve pratik yöntemleri tercih etmektedir. Elemanlarımız, ilk aşamada size telefon açmaktadır. Müsait değilseniz, servis elemanlarımız sizin için en uygun zamana yeni bir randevu programı oluşturmaktadır. Randevu işlemlerinde her hangi bir değişiklik yapmak isterseniz, müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Yeni randevu saatiniz en kısa sürede belirlenecektir.

Bakım İşlemi Kısa Sürmektedir

Gün içerisinde birde fazla müşteriye söz verdiğimiz için, her müşteri için belli bir süre ayırıyoruz. Bu süre zarfında tamir, bakım ve onarım işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir. Oyalanmadan beyaz eşya servis hizmeti gerçekleştiren ekibimiz, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır. Elemanlarımız, onayınız olmadan tamir, bakım ve montaj işlemi yapmamaktadır. Servisimiz eski yeni bütün beyaz eşyaların tamir hizmetini gerçekleştirmektedir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !