Acıbadem Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Acıbadem Siemens Servisi

Beyaz eşya bakım ve onarım konusunda her türlü teknik desteği veren Acıbadem Siemens servisi, donanımlı profesyonel kadrosu ile bölgemizde hizmet vermeye devam etmektedir. İhtiyacınız olduğunda aynı gün içerisinde teknik destek verebilmekteyiz.

Acıbadem Siemens Beyaz Eşya Servisi

Siemens marka çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ankastre gibi beyaz eşyalarınızın bakımı ve onarımı için bizleri arayabilirsiniz. Her türlü arızanın onarılması için teknik eğitim almış personellerimiz bulunmaktadır. Arıza ya da bakım talebinde bulunduktan sonraki ortalama 2 saat içerisinde adresinize gelerek talepleriniz karşılık verebilmekteyiz.

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens çamaşır makinesi modellerinde en sık görülen arıza sigorta attırma arızasıdır. Bu arızanın en temel sebebi cihaz ses yapmaya başladıktan sonra kullanmaya devam etmektir. Kazanın içinde yer alan rezistansın, kazan ile arasında ki boşluk 2 cm uzunluğundadır. Ses yapmaya başlayan cihazın kazanı aşağı doğru kaymaya başlar ve rezistansa sürterek parçalar. Bu da cihazın elektrik ile suyu bir araya getirmesi demektir. Bu durumlarda kalmamak için Acıbadem Siemens servisi arayarak ses arızalarından ve sigorta problemlerinden kurtulabilirsiniz.

​​​​​​Tüm Hizmetlerimiz Garanti Kapsamındadır!

İstanbul’a Acıbadem Siemens servisi olarak yaptığımız tüm işlemler garanti kapsamına alınmaktadır. Tüm yedek parçalarımız orijinal olup her parça için 1 yıl garanti vermekteyiz. Buna ek olarak yapılan işlem içinde tamir ve bakım hizmeti olarak verdiğimiz garanti süresi 2 yıldır. Her model beyaz eşya için yeterli yedek parça stoku bulundurmaktayız. Bu kapsamda çok eski tarihli cihazlarını için de yedek parça temin etme olanağına sahibiz.

Acıbadem Siemens Klima Servisi

Eğer arızalanmış eskimiş bir cihazınız var ise ve cihazınızı kullanmak istiyorsanız teknik ekibimiz cihazınızı yeniden çalışır duruma getirecek donanıma sahiptir. Acıbadem’te ikamet edenler için hızlı ulaşımı sağlayacak yeterli sayıda servis aracımız ve teknik ekibimiz bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine son derece önem vererek, hızlı ve kaliteli hizmet sunma hususunda hassasiyet göstermeyiz. Haftanın her günü ve günün her saatinde ulaşabileceğiniz servisimizde sizlerin sorunlarına çözüm üretmek için bizi aramanız yeterli olmaktadır.

Siemens Hata Kodları

Siemens çamaşır makinesi F21 arıza kodu, cihazın motorunun veya motor takosunun arızalı olduğunu gösterir. Yeni nesil cihazlarda motor kartı arızalı ise de F21 hata kodu verebiliyor.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !