Ünalan Altus Servisi

ilebayraktarservisim

Ünalan Altus Servisi

Ünalan Altus servisi, Altus beyaz eşya konusunda uzman kadrosu ile tüm modellerin onarımlarını yapıyor. Profesyonel ekiplerimiz ile sorunları kısa sürede ve garantili olarak gideriyoruz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu gibi cihazların tamiri, bakımı ve montajı için Altus servis firmamızı hemen arayın.

Her cihazda olduğu gibi beyaz eşyalarda da servis hayati önem taşımaktadır. Yedek parça ve Ünalan Altus servisi, beyaz eşyaların kullanım kalitesini artırmaktadır ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Çamaşır, bulaşık, yiyecek saklama, yemek pişirme ve uzun süre yiyecek saklama gibi işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren beyaz eşyalar, hayatımızın bir parçasıdır. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın ve ocaklar, mutfağımızın en önemli ihtiyacıdır.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makineniz sıkmada ses yapıyor, suyunu boşaltmıyor, koku yapıyor veya kazan dönmüyorsa bizi hemen arayın. Tüm bu arızaları yerinde giderecek ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Profesyonel çözüm istiyorsanız Ünalan Altus servisi şimdi arayın. Servisimize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Sektörün en eski tamir firması olarak eski yeni bütün modelleri tamir edebiliyoruz. Altus çamaşır makineniz ne kadar eski olursa olsun arızalandığı zaman elden çıkartmadan önce bizi hemen arayın. Uygun fiyata çamaşır makinesi tamiri için Ünalan servisimizi ihtiyaç duyduğunuz her zaman arayabilirsiniz.

Servis Hizmetinden Nasıl Faydalanırsınız?

İşin ehli olan ve bu işi meslek edinmiş elemanlarımız, adresinizi, iletişim numaranızı, kimlik bilgilerinizi ve cihazla ilgili bilgileri, Ünalan Altus servisi randevu işlemi esnasında almaktadır. Bütün bu bilgilerin doğru olması, zaman kaybını önleyecektir. Özellikle iletişim numaranız size ait olmalıdır ve size kolaylıkla ulaşmamızı sağlamalıdır. Online sitemizin müşteri hizmetlerinden ve iletişim numaralarımızdan randevu talep işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu Saatinde Ekibimiz Evinizde Olur

Randevu işlemini titizlikle gerçekleştiren profesyonel eleman kadromuz, randevu için adresinize geleceğinde ilk aşamada telefon açmaktadır. Randevu saatinde işiniz çıktığı zaman, elemanlarımız yeni bir tarihe randevu işlemi gerçekleştirmektedir. Elemanlarımız kısa sürede servis işlemini gerçekleştirerek, beyaz eşyanızı kullanıma sunmaktadır.

Ekiplerimiz Öncelikle Cihazı Çalıştırmaktadır

Servis işlemi için evinize gelen elemanlarımız, ilk aşamada cihazı çalıştırmaktadır. Tamir işlemi esnasında yedek parça gerekirse, elemanlarımız servis aracında hazır olan yedek parçayı kullanmaktadır. Yedek parça montajı ve Ünalan Altus servisi tamir işlemleri, cihazın sahibinin onayı ile gerçekleşmektedir. Servis işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştikten sonra, cihaz kullanılabilir bir şekilde teslim edilmektedir.

Yerinde Etkili Çözüm

Cihaz tamir işlemi veya montaj işlemi yerinde gerçekleştirilen bir işlemdir.

Zaman kazandıran yerinde tamir işleminin avantajları şu şekildedir:

  1. Pratik bir şekilde tamir işlemi gerçekleşmektedir. Yerinde tamir işlemleri sayesinde günlük programınızda her hangi bir aksaklık meydana gelmemektedir.
  2. Zaman kaybı meydana gelmemektedir.
  3. Yerinde tamir işlemlerinde yedek parçalar servis aracında hazır bekletilmektedir.

Yerinde bakım ve onarım işlemleriyle çözüm odaklı hareket eden firmamız, iş yeri, fabrika ve ev kategorisinde gerekli beyaz eşya tamir işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServisi Ara !