Pendik Altus Servisi

ilebayraktarservisim

Pendik Altus Servisi

Pendik Altus servisi, sektörün en eski tamir firmalarından biridir. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ve donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde siz değerli ilçe sakinlerine gün içinde onarım desteği sunabiliyoruz. Çalışmayan tüm Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klima cihazları için Pendik şubemizden servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en köklü firması olarak haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Altus Beyaz Eşya Servisi

Ülkemizde beyaz eşya denince akla ilk gelen markalardan biri olan Altus, gerek sağlamlık gerekse servis konusunda kullanıcılarından tam not alıyor. Bizler de Pendik Altus servisi olarak elimizden geldiği kadarıyla sizlere kusursuz onarım desteği vermeye çalışıyoruz. Profesyonel bir onarım için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Şube olarak sizlere kısa sürede ve kalıcı çözümler üretebiliyoruz. Yaşadığınız tüm sorunları bizimle paylaşarak ekonomik çözümlere kavuşabilirsiniz.

Pendik Altus Bulaşık Makinesi Servisi

En sade tasarımla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek program sayısına sahip Altus bulaşık makineleri kronik arızaları olmayan cihazlardır. Pendik Altus servisi olarak tüm Altus bulaşık makineleri için bakım, servis ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalanan bulaşık makinenizi gün içinde tekrar kullanabilmek ve elde bulaşık yıkamamak için doğru yerdesiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !