Küçükyalı Vestel Servisi

ilebayraktarservisim

Küçükyalı Vestel Servisi

Küçükyalı Vestel servisi, Maltepe ilçesinde ikamet eden Vestel kullanıcılarına beyaz eşya servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Vestel beyaz eşyaların tamiri için bizi arayarak tamir, bakım ve montaj hizmetleri alabilirsiniz. Servisimiz sizlere gün içinde ve yerinde çözüm üretiyor. Yıllarını bu işe vermiş ustalarımız ile arızası ne olursa olsun tüm cihazlarınızı yerinde tamir ediyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamiri konusunda uzman kadromuz ile sizlere en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Özellikle buzdolabı arızalarına gün içinde gelen firmamız onarımları da yerinde yapıyor. Vestel buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor veya SR, SA, LC, LF hata kodlarını veriyorsa bizi hemen arayın. Küçükyalı Vestel servisi olarak sahip olduğumuz tam donanımlı servis araçları ile sorunlara kısa sürede müdahale ediyoruz. Yedek parça imkanlarımız sayesinde de arızaları tek seferde git gel yapmadan gideriyoruz.

Vestel buzdolabı modellerinde sık görülen arızaların başında SR ve SA hata kodları gelir. Eğer sizin de Vestel buzdolabınızın ekranında bu hata kodlarından herhangi birisi çıkıyor ise ilk olarak yapmanız gereken servis kaydı bırakmak. Servis ne kadar hızlı gelirse müdahale o kadar hızlı olur ve içindeki yiyecekler bozulmadan tamiri yapılır.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Evdeki en büyük yardımcınız bulaşık makineniz arızalandığı zaman ne yapmanız gerekiyor? Hijyen konusuna en çok dikkat etmemiz gereken zamanlarda bulaşık makinenizin kesinlikle çalışır durumda olması gerekir. Donanımlı servis araçlarımız ile bulaşık makinenizi aynı gün içinde çalışır hale getiriyoruz. Vestel bulaşık makinesi tamirinde uzman teknisyenler ile en kısa sürede en kalıcı çözümleri üretiyoruz. Küçükyalı Vestel servis firmamızdan haftanın 7 günü bulaşık makinesi revizyon desteği alabilirsiniz.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !