Küçükyalı Siemens Servisi

ilebayraktarservisim

Küçükyalı Siemens Servisi

Küçükyalı Siemens servisi, 2003 yılından beri Altıntpe şubesi ile sizlere Siemens beyaz eşya ve klima onarım hizmetleri vermektedir. Siemens marka tüm cihazların tamir, bakım ve montajları için Küçükyalı şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Firmamızın tecrübeli teknisyenleri ile arızalara yerinde çözüm üretiyoruz. Siemens çamaşır makinesi kazan arızaları hariç tüm işlemler yerinde yapılır ve değiştirilen parçalara 1 sene garanti verilir.

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabı modelleri arasında en çok satan kombi tipi yani derin dondurucu kısmı altta olan dolaplardır. Bu dolaplarda kronik diyemesek de en çok rastladığımız arıza su akıtması ve üst tarafın yeterince soğutamamasıdır. Küçükyalı Siemens servisi olarak Siemens markasına ait tüm buzdolabı modelleri için yerinde çözüm üretiyoruz. Siemens buzdolabınız soğutmuyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya aşırı ısınıyorsa yiyecekleriniz bozulmadan tamir ettirmek istediğinizde bizi hemen arayın. Size en yakın servis aracımızı aynı gün içinde yönlendiriyoruz.

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor, ses yapıyor veya su akıtıyor ise vakit kaybetmeden bizi hemen arayın. Küçükyalı Siemens servisi olarak bünyemizde çalışan tecrübeli ustalarımız sayesinde arızalarınızın tamamını yerinde gideriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde git gel yapmadan tek seferde sorunları yerinde çözebiliyoruz. Yerinde Siemens bulaşık makinesi tamiri için bizi hemen arayın.

Yazar hakkında

bayraktarservisim administrator

Call Now ButtonServisi Ara !