Klima Servisi

Verdiğimiz Klima Servisi hizmetimiz kapsamında uzman teknisyenlerimiz bizlere ulaştığınız aynı gün içerisinde adresinizde klimanızla ilgili tamir, bakım – onarım ve tüm işlemleri gerçekleştiriyorlar. Ayrıca klima tamir hizmetleri için 1 yıl garanti sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası merkezli çalışmalarımız sayesinde uzun yıllardır kişi ve kurumlar için klima alanında önemli hizmetler veriyoruz.

Bu bölgedeki soğutma sistemleri teknik servisi alanında en eski işletmelerden biriyiz. Bu nedenle tüm sorunlar uzman teknisyenlerimiz sayesinde kısa sürede çözüm üretiyoruz. Klimanız, çalışmıyor, soğutmuyor, ısıtmıyor, su akıtıyor, ses çıkarıyor veya başka herhangi bir arıza oluşturuyorsa, tek yapmanız gereken whatsapp veya telefon numaramız üzerinden bizlerle iletişime geçmek. Anında çözüm üretiyoruz ve istediğiniz tüm teknik işlemler için destek sunuyoruz.

Klima Servisi olarak, klima tamiri, klima bakımı veya klima montajı gibi farklı hizmetler alanında sizler için daha detaylı bilgi vermek amacıyla, burada klimanızla ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara yanıt vermek için bulunuyoruz.

Klima Bakımı İstanbul / Klima Bakımı Gerekli Mi?

Klima bakımı hizmetini tüm klima marka ve modelleri için vermekteyiz. Klimaların sağlıklı ve uzun süre bozulmadan çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Çünkü sürekli olarak klimalarda bakteri oluşumu devam eder. Bu bakteriler soğuk ve sıcak hava değişimlerinden dolayı cihazın içerisinde kısa sürede üreyebilirler. Bu ısı değişimleri bakteri üretmesinin yanında cihazda kirlenme ve çeşitli tahribatlar da meydana getirir. Klimanızı bakımını yaptırmadan çalıştırmaya başlarsanız; klimanın içerisindeki bakterileri üfleme yoluyla sizlere ulaştıracaktır. Bu da hastalıkları beraberinde getirir. Aynı zamanda cihaza zarar vermesinden ötürü de klimanız kısa sürede çalışmaz duruma gelebilir. Klima bakımı yaptırmamak; hem sağlığınızdan hem de paranızdan olmanıza neden olabilir.

KLİMA SERVİS TALEBİ İÇİN

TIKLA ARA

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima içerisinde mevcut olan bakterilerin temizlenmesi için; klima ilacı ve profesyonel ustalar tarafından uygulama gerekir. Tüm peteklerin temizlenmesi, gaz kontrollerinin yapılması veya flap ayarlarının düzenlenmesi gerekir. Yani cihaz içerisinde yer alan soğutucu gazın işletme basıncında mevsimsel olarak düzenlenmesi gerekir.

Uzman teknisyenlerimiz klimanızla ilgili tüm bakım işlemlerini profesyonel şekilde tamamlayacak ve sizler de klimanızı uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanabileceksiniz. Klima bakımı yapılırken, ustalarımız filtre temizliğine özen gösterirler. İşlem tamamlandıktan sonra ise klimayı çalıştırarak görevlerini tamamlarlar.

Özellikle iş yerlerinde, birden fazla klimanın yer aldığı ortamlarda, bakteri üretimi ortamda çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca temizlenmeyen klimalar, daha fazla enerji sarf ederek faturanın çok daha fazla gelmesine de neden olur.

Klima bakımı veya klima temizliğinin önemiyle ilgili her yıl yaz aylarına girerken, uzmanlar gazetelerde çeşitli açıklamalar yapmaktadır. Doktorlar, klima temizliği ile ilgili bu açıklamalara destek vermekte ve sağlığı tehdit eden unsurlardan uzak durulması için insanları uyarmaktadırlar.

Klima Temizliği İle İlgili Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan bir haberde Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak şunları söylüyor;

Klima Temizliği İle İlgili Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan bir haberde Prof. Dr. Mustafa Asım Şafak şunları söylüyor;

“Öncelikle klima bakımlarına önem verin, güvendiğiniz firmalarla çalışın. Klimaların derecelerini çok düşük seviyelere ayarlamayın. Klima ısı derecesini seçerken dış ortamla iç ortam arasındaki ısı farkının yüzde 20’den veya 8-10 dereceden fazla olmamasına özen gösterin. Örneğin dış ortamdaki hava sıcaklığı 40 dereceyse klima ayarı en düşük 30-31 derece olmalıdır. İnsan vücudunun iç ısısı 37-38 derecedir. Bulunulan ortamın ısısı bu değerin yüzde 30’undan daha soğuksa giyinerek vücut ısınızı korumamız gerekir. Yaz günlerinde ince giysiler giyildiği için bulunulan ortamın ısısının 26 dereceden daha soğuk olması hastalıklara davetiye çıkarır. Su kullanan sistemlerde, klimanın su haznesindeki su günde en az birkaç kez değiştirilmeli, su haznesinin temizliğine özen gösterilmelidir.”

Haberin Tamamını Okumak İçin TIKLAYIN!

Hem sağlık hem enerji tasarrufu hem de klimanın istenilen verimin alınabilmesi için klima bakımı veya klima temizliği işleminin düzenli aralıklarla teknik servisler tarafından tamamlanması gerekmektedir.

Klima Arıza Tamiri / Klima Teknik Servis İstanbul

Tecrübeli ustalarımız yalnızca klima bakımı için değil aynı zamanda klimalarda meydana gelen çeşitli arızalar için klima tamiri hizmeti de vermektedirler. Aynı gün içinde belirttiğiniz adrese gelen teknisyenlerimiz kısa süre içerisinde klimanızda meydana gelen arızayı tespit edecek ve arıza onarımını gerçekleştirecektir. Klima Teknik Servis olarak bizler; klimanızda eğer parça değişimi gerektiren işlemler varsa, bu parçalar için sizlere 1 yıl garanti vermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Klima Servisi

Yıllardır İstanbul Anadolu Yakası’nda Klima Servisi olarak kişi ve kurumlara verdiğimiz hizmetler karşılığında yüksek memnuniyet sağladık. İstenilen gün içerisinde adreslerde gerekli çalışmaları yaptık ve tecrübeli ustalarımız, İstanbul Klima Teknik Servis alanında eğitici öğretici bir durumda yer almakta; uygun fiyatlı politikamızla beraber üstün hizmet sunmaktadırlar.

Bayraktar Servis olarak Anadolu Yakası’ndaki tüm bölgelere aynı gün içinde servis imkanımız vardır.

Klima Montaj / Klima Sökme – Takma

Klimanızda meydana gelen arızaların onarımı veya periyodik bakım işlemleri dışında klimanızın yerini değiştirmek, yeni bir klimayı taktırmak, eski klimayı söktürmek gibi klima montaj işlemleri için bizlerden destek alabilirsiniz. Split tip tüm klima modelleri için montaj hizmeti vermekteyiz. Sıfır alınan klimalar için aldığınız markadan klima taktırmak için görevliler yardımcı olacaklardır. Ancak ikinci el klima taktırma, klimanı yerini değiştirme gibi istekleriniz için bizden teknik destek alabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve orijinal yedek parçalarımızla sizler için sorunsuz bir klima montaj hizmeti veriyoruz. Klima montaj – demonjat / sökme – takma gibi cihazın çalışmasına etki edecek önemli bir işlem için İstanbul Anadolu Yakası’nda klima montaj hizmeti veriyoruz. Bizi arayarak aynı gün klimanızı taktırabilirsiniz.

Eğer klimayı profesyonel olmayan kişisel söktürürseniz, klima içerisindeki tüm gaz kontrol edilemeyecek ve kaçacaktır. Klima gazı doldurmak için ise ortalama 200 TL civarında ödeme yapmanız gerekecektir. Ancak bizler gibi profesyonel teknik servisten destek isterseniz, klimanız gazı kaçırılmadan sökülecek ve istediğiniz başka bir yere takılacaktır. Böylece gaz masrafınız olmayacak. HEMEN ARAYIN!

Klima Arıza Kodları

Klimalarınızda birçok beyaz eşyada da görülebileceği gibi çeşitli arıza kodları yer almaktadır. Bu kodlar bazen rakamlarla bazen yanıp sönen led ışıklarla belli edilir. Bu tür uyarılar, cihaz üzerinde biz arıza olduğunu belirtmektedir. Böyle bir uyarıyla karşılaştığınızda teknik servisten destek almanız önerilmektedir. Böylece klima kullanılmaz hale gelmeden, arızalarının onarımı profesyonel bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Tüm markaların arıza kodlarında farklılık vardır.

İstanbul’da klimanızla ilgili tüm sorunlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WHATSAPP DESTEK

0532 205 10 41

HEMEN ARA

0216 388 83 88

Klima Servisi Hizmet Bölgeleri

Bölge Ara

 

Call Now ButtonServisi Ara !