Çekmeköy Ariston Servisi

Çekmeköy Ariston – İndesit Servisi

Ariston kullanıcıları için teknik servis hizmeti veren Çekmeköy Ariston Servis şubemiz, bünyesindeki teknikerler ile aynı gün içinde servis hizmeti sunuyor. Profesyonel bir tamir ve bakım hizmeti için bizi şimdi arayın. 0216 388 83 88 numaralı telefondan şubemize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Çekmeköy ilçesindeki en eski ve köklü teknik servis firmalarından biri olarak sizlere kusursuz ve tam 1 yıl parça, işçilik garantili onarım hizmeti sunuyoruz. Ariston beyaz eşya ve kombi cihazlarınızın onarımı için bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Çekmeköy Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston’un çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı oldukça sağlam ve tercih edilen cihazlardır. Beyaz eşya servis birimi ile 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren firmamız eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Firmamız tarafından tamiri yapılan tüm Ariston beyaz eşyaların 1 yıl garantisi mevcuttur. 1 yıl içinde arıza tekrarı olması durumunda değişen parça yenisi ile tekrar değiştirilir ve her zaman servis önceliği vardır. Özellikle buzdolabında aynı gün içinde servis hizmetleri sunan firmamız arızaları yerinde gidermektedir. Ağır işçilik gerektiren durumlardan birisi olan Ariston çamaşır makinesi rulman değişimi atölyede yapılması gerekir. Çünkü bu işlem uzun sürer ve evinizde yapabilmek için gerekli ekipmanların boyutları büyüktür. Bu yüzden cihaz atölyeye alınır ve atölyede yapıldıktan sonra size teslim edilir. Atölyeye alınan tüm cihazların bakımları yapılır. Cihazın testleri bittikten sonra temizliği yapılır ve size paketlenmiş olarak teslim edilir.

Ev hanımlarının vazgeçilmezi bulaşık makineleri için aynı gün içinde ve yerinde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Su akıtan, temiz yıkamayan veya bardakları çizen Ariston bulaşık makinenizin en hızlı ve ekonomik şekilde onarımı için Çekmeköy şubemizi şimdi arayın. Bölgedeki en köklü firmalardan biri olarak tüm bu arızalara pratik ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Çekmeköy Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi modelleri için aynı gün içinde arıza ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel tamir hizmeti sunan Çekmeköy şubemiz kombi alanında uzman personeli ile her zaman yanınızda. Özellikle kış aylarında sürekli olarak çalışan kombilerin arıza verme ihtimali oldukça yüksektir. Kombi sadece kışın değil yazın da sıcak sıcak su için aralıksız çalışır. Yaz kış sorunsuz bir şekilde Ariston kombinizden verim almak istiyorsanız yılda 1 defa bakım yaptırmalısınız. Bakım talebinde bulunmak için 0532 205 10 41 numaralı gsm numaramızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonServisi Ara !